1104. Мій Новий Рай стане Світом без кінця – як і було передбачено

Четвер, 17 квітня 2014 р. Божого, 21:00

Моя ніжно улюблена дочко, Моє Воскресіння з мертвих мало вагому причину. Воно не сталося тільки задля того, щоб довести Мою Божественність тим, які не прийняли того, Ким Я Є. До того часу душі, які померли, не могли увійти до Неба. Вони були змушені очікувати. Але як тільки відбулося Моє Воскресіння, їм було дано Нове Життя в Моєму Царстві. Моє Воскресіння принесло душам Вічне Життя і тому смерть вже більше не має влади над людським родом.

Моє Воскресіння стане виразно очевидним під час Мого Другого Пришестя, бо тоді всі ті душі, які померли в Мені і для Мене, також воскреснуть з мертвих і отримають Вічне Життя. Вони воскреснуть тілом і душею в досконалій єдності з Волею Бога і будуть жити в Моєму Новому Царстві, тоді як стара земля і небо зникнуть і виникне Новий Світ. Мій Новий Рай стане Світом без кінця – як це і було передбачено. Всі ті, які люблять Бога і які приймуть Мою Руку Милосердя, увійдуть до Мого Славного Царства. Такою була Обітниця, яку Я зробив, коли віддав Моє земне Тіло смерті, щоб дати вам усім Вічне Життя. Не забувайте, що все те, що Бог обіцяє, Він завжди виконує. Все, що Бог передбачив через усіх Своїх пророків, сповниться, тому що Він не говорить одне, а має на увазі інше.

Коли Бог говорив Йоану, що в останні дні світ поділиться, а Його Храм буде зруйнований, Він не брехав. Царювання тих, які бажають знищити Боже Слово, розпочалося і час для здійснення усіх пророцтв, передбачених Даниїлу та Йоану, наближається. Моя Обітниця прийти і відділити козлів від овець вже скоро стане реальністю. Людина отримає всяку допомогу через втручання з Небес і багато можливостей, щоб зробити остаточний вибір. Вона або піде за Мною, або залишиться.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.