1090. Бог Отець: Землетруси вдарять у ваші міста

Понеділок, 31 березня 2014 р. Божого, 14:00

Моя найдорожча дочко, настав час, коли людина, яка так довго грішила і плямувала себе в Моїх Очах, зануриться зараз на саме дно аморальності та буде прагнути знищити все, що є святим для Мене.

Усе життя походить від Мене. Життя душі належить Мені. Життя тіла також належить Мені. Нехай жодна людина не втручається ні в одне, ні в інше, бо інакше її власне життя може бути забрано Мною. В цьому ви можете бути впевнені. Кожна форма життя, яка була створена Моєю Рукою, буде нищитись руками нечестивих людей. Вони забиратимуть життя від тих, які в утробі матері і заявлять, що це одна з форм прав людини. Ви, Мої діти, не маєте права знищувати життя Моїх дітей – чи до, чи після їхнього народження – а якщо ви це зробите, то понесете страшне покарання. Без примирення і відсутності покаяння за цей мерзенний гріх Я знищу вас, а також ті країни, які заохочують вас до цього зла. Коли ви руйнуєте своє власне життя, то ображаєте Мене, бо воно не належить вам і тільки Я маю право давати життя і забирати його у Свій Час. Втручаючись у життя тіла, ви втручаєтеся в Мою Божественність і Я ніколи не буду стояти осторонь та ігнорувати таку зневагу до Моїх Сотворінь.

Коли позбавлення життя буде недостатньо, людина підло атакуватиме життя душі, приносячи смерть Моєму Святому Слову, яке вона буде топтати, поки не розтрощить кожну частину так, що воно стане як гравій під ногами. Тоді людина, зарозуміла і сповнена викривленою оцінкою власних здібностей, намагатиметься шукати нову планету – нове житло для людства, хоч це і неможливо. Дар справжньої землі, на якій Я помістив людство, не буде вважатися достатнім для потреб людини. І так вона йтиме шляхом самознищення. Людина сама стане автором свого власного кінця. Вона буде систематично знищувати все, що є святим для Мене.

Дар життя, даний Мною кожному Моєму створінню, буде викрадений у Мене людиною без крихти каяття. Вона буде виправдовувати кожну частину свого наміру вчинити вбивство, заявляючи, що позбавлення життя є доброю річчю. Смерть через аборт є найбільшою образою з усіх і Я попереджую людство, що надходить Мій Суд, тому що Я більше не дозволю їм проклинати Мене в такий спосіб.

Землетруси вдарять у ваші міста і в кожному народі, який виправдовує позбавлення життя, ви відчуєте пробудження Мого Гніву, коли Я вдарю у ваші обтяжені та сповнені ненавистю серця. Ті, які шукають розкаяння за це злодіяння, будуть збережені, але знайте, що жоден народ серед вас не уникне цього покарання.

Смерть Моєї Церкви не буде толерована, коли людина разом з фальшивими лідерами, за якими вона по-рабському піде, знищить Таїнства і переробить їх, так що вони зникнуть. Я зруйную ваші храми і церкви, якщо ви будете продовжувати осквернювати Тіло Мого Сина. Ви бичували Його, насміхалися з Нього і переслідували Його послідовників – аж поки жорстоко не вбили, розіп’явши Його. Але ви так нічого і не навчились. Ваше невміння смиренно служити Йому, тому, Хто дав вам життя, приніс вам Відкуплення, і Який тепер намагається підготувати вас до Великого Дня, викликає в Мене огиду.

Я Є Засмучений. Я Зажурений і Розгніваний, оскільки вам, нарешті, вдалося досягнути успіху в тому, щоб вбити кожну форму життя, яку Я вам дав. Я маю на увазі як життя тіла, так і життя душі. Життя, яке Я вам дав, більше недостатньо, тому Я заберу його назад в Останній День від тих, які кинули його Мені назад. Хоч ваша війна проти Мене, Творця світу і всього сущого, продовжується, Я дозволю на ці ваші руйнівні злодіяння тільки на дуже короткий час.

Я даю вам зараз час, щоб проаналізувати гріхи людства проти всього, що Я вважаю святим, щоб ви могли спокутувати гріхи світу. Остаточна битва вже розпочалася і багато життя – Дару життя, створеного Мною – буде знищено людиною. І за це Я покараю світ.

Ваш Отець

Бог Всевишній

 

Bookmark the permalink.