109. Послання Любові до всіх Моїх послідовників

Середа, 8 червня 2011 р. Божого, 21:00

Моя ніжно улюблена дочко, Я радію сьогодні через віру, виявлену Моїми улюбленими послідовниками в усьому світі, що слухають Мій заклик через ці Послання. Я радію через глибоку віру, виявлену Моїми улюбленими дітьми у світі, який відкидає Мене. Мої дорогі діти, ви, які вірите в Мене, приносите Мені сльози радості у хвилини смутку. Якщо б не ті, що мають глибоку набожність до Мене, Я не був би потішеним.

Мої діти, які люблять Мене, повинні прислухатися зараз до Мене. Дозвольте Мені взяти вас у Cвої обійми і пояснити вам, наскільки важливою є ваша віра. Ваша віра подібна до Полум’я в Моєму Серці, яке ніколи не вмирає. Вона може час від часу слабнути, але прищеплює у вас енергію, щоб це Полум’я продовжувало палати. Ви, Мої діти Світла, розсієте темряву, але ви повинні триматися разом, щоб боротися з антихристом.

Сатана не може перемогти, тому що це неможливо

Завжди розумійте цей важливий факт. Він, шахрай, не може перемогти і не переможе, тому що це неможливо. Тому ви завжди повинні приймати, що Моє Світло й Світло Мого Предвічного Отця ніколи не зменшиться, тому що це Світло не може згаснути. Але темрява захопить ці бідні душі, які будуть тягнутися до неї. Ті бідні, введені в оману діти є в Моєму Серці і значать для Мене так само багато, як і ви. Ви, Мої діти, як і в кожній сім’ї, повинні дбати про ваших норовливих братів і сестер. Незалежно від того, наскільки важкими є їхні гріхи, ви ніколи не повинні їх судити. Приведіть їх до Мене. Поговоріть із ними. Моліться за них Мою Вервицю до Божого Милосердя, щоб вони змогли врятуватися з лап лукавого в момент смерті.

Гукайте тепер з покрівель. Пригадайте всім Правду. Не звертайте уваги на глузування. Але коли пояснюєте Моїм дітям, як сильно Я їх люблю, то не нав’язуйте їм своїх поглядів, натомість просто поясніть, що вони були створені Богом Отцем. Скажіть їм, що Він послав Мене, Свого Єдинородного Сина, щоб спасти їх. Щоб дати їм можливість жити Вічним Життям. А потім скажіть їм, що Я люблю їх і є поруч кожного з них кожної хвилини дня. Навіть тоді, коли бачу їхнє несприйняття і те, як вони завдають зло іншим, Я все ще тут, поруч із ними. Сподіваюсь, що вони звернуться до Мене і попросять про допомогу, бо коли так вчинять, Я прийму їх зі сльозами радості і полегшення. Допоможіть Мені спасти ці дорогоцінні душі. Не дозвольте шахраю забрати їх від Мене. Вони є вашою родиною. Моєю родиною. Ми є одним цілим. Навіть одне втрачене життя – це вже занадто багато.

Дякую вам, Мої улюблені діти в усьому світі. Знайте, що тепер Я Є набагато ближчим до вас у Своїй Присутності через Святого Духа, аніж у будь-якому іншому історичному часі. Візьміться за Мою руку і йдіть зі Мною в Новий Рай на землі, який в майбутньому буде вашою славною домівкою.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Цар Милосердя

Bookmark the permalink.