1086. Вони – Мої. Я – їхній. Так буде завжди. Я люблю їх усіх. Це так просто

Середа, 26 березня 2014 р. Божого, 14:52

Моя ніжно улюблена дочко, Я закликаю усіх Моїх послідовників по цілому світі об’єднатися як один у Мені і молитися за душі тих, які відділилися від Мене. Я особливо закликаю Мої Молитовні Групи Хрестового Походу звідусіль і всіх тих, які відповіли на Мій Заклик через Книгу Істини, щоб ви любили один одного, як Я вас полюбив. Відкладіть вбік ваші розбіжності, якщо вони з’являються, ігноруйте поділи, якщо вони виникають і не звертайте уваги на ненависть, яку сатана і душі, яких він обдурив, виливають на вас, тому що це є Моя остання Місія в приготуванні до Мого Другого Пришестя.

Завдяки Книзі Істини ви повинні зрозуміти мету Мого Плану відкуплення світу. Його мета – врятувати всі душі в цілому світі, незалежно від того, ким вони є, в що вони вірять, як вони грішать, що вони роблять одне з одним і яких поглядів вони дотримуються. Вони – Мої. Я – їхній. Так буде завжди. Я люблю їх усіх. Це так просто. І не може бути по-іншому.

Коли вас переслідують в Моє Ім’я, завжди підніміться понад це і моліться за душі тих, які проклинають вас, тому що Моє Серце розривається за них. Я сильно страждаю за такі душі. Приведіть Мені їх, щоб вони могли відкрити свої серця на Мою Любов до них. Допоможіть Мені дотягнутися до тих засмучених і розбитих душ та закам’янілих сердець, бо без Мене і без Мого Втручання вони зів’януть і помруть. Я не бажаю цього. Прийдіть, ви усі. Я закликаю тих, які перебувають в Мені і зі Мною. Я закликаю тих, які не знають Мене по-справжньому, але які вважають, що знають. Я закликаю тих, які не дотримуються Мого Вчення. Я закликаю тих, які відкидають цю Місію і заявляють, що вона є неправдивою. Не залишайте Мене, тому що Я не залишаю вас. Не бійтеся Мене, бо Я вам не ворог і Я прагну ваших душ, щоб ви могли бути частиною Мене і тоді ви знайдете мир у своїх серцях.

Зараз є Мій Час, коли Я веду вас, щоб відкрити ваші серця і нагадати вам Правду Мого Слова, яке ніколи не змінюється. Час Мого Пришестя є близький і дуже важливо, щоб ви підготували свої душі і душі тих, з якими ви контактуєте. Мій Прихід буде раптовим і ви не будете завчасно попереджені. Не занедбуйте своїх душ, бо вам потрібно бути підготовленими, щоб побачити Світло Мого Обличчя і щоб могти встояти переді Мною, якщо ви хочете увійти в Моє Царство.

Я завжди буду любити вас, якщо ви будете служити Мені з усього серця. Я буду любити вас і тоді, коли ви відкидаєте Мене, засуджуєте Мою Місію чи обмовляєте інших в Моє Ім’я, бо ви не знаєте, що робите. Коли цей День прийде, Я покличу вас, одного за одним, а потім візьму вас в Мої Обійми і дам вам потіху, якої ви будете потребувати. Тому що в цей День Я об’єднаю усіх тих, які люблять Мене і оголошу про відкриття Воріт, щоб дозволити увійти всім Божим дітям з усього світу, в тому числі тим, які померли і знову воскреснуть – як один у Мені. Тоді Воля Мого Отця нарешті сповниться.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.