1076. Бог Отець: Бо це є останній період – остання глава у сповненні Моєї Святої Волі

Четвер, 13 березня 2014 р. Божого, 20:45

Моя найдорожча дочко, Мій Захист поширюється власне зараз на всіх Моїх дітей у світі, які Мене люблять. Я роблю це з надміром через загрози, перед якими стоїть людство в цей час історії.

Ви, Мої діти, повинні молитися за кожного з тих, які є загубленими для Мене. Я сумую за ними. Я прагну їхньої любові. Я плачу за ними. Я чекаю того дня, коли вони зрозуміють Мій Заповіт, створений Мною на початку. Бо це є останній період – остання глава у сповненні Моєї Святої Волі. Через Мій Заповіт Я дав людині час, необхідний для того, щоб схаменутися і розпізнати, ким вона є, а ким не є. Людина була створена Моєю люблячою Рукою на Мою Власну Подобу. Я наповнив її душу Моєю Любов’ю, Я дав їй повну свободу через Мій Дар вільної волі і свободи вибору. Я ніколи не хотів, щоб людина відповідала Мені взаємністю зі страху переді Мною. Я тільки хотів, щоб вона любила Мене так само, як Я люблю її. Перед сотворенням людини Я створив Моїх Ангелів, щоб вони служили Мені, але завдяки Моїй Любові до них вони також отримали Дар вільної волі.

І саме через зраду Люцифера постраждала людина. Він, Люцифер, був люблений і привілейований Мною. Я заповів йому надзвичайні дари і силу, і багато Ангелів служили під його керівництвом. Коли Я створив людину, Люцифер впав у заздрісний гнів. Він не міг перенести того, що Я міг би любити Моїх дітей до такої великої міри і тому він постановив відділити Мене від Моїх дітей. Він спокусив Адама і Єву, і це означало, що вони з власної вільної волі відкинули Мою Владу і думали – так як і Люцифер – що вони можуть самі досягнути Моєї Сили і претендувати на частину Моєї Божественності. Люцифер разом з вірними йому ангелами – кожен з яких вчинив злодіяння проти Моїх дітей і тоді, і тепер – були вкинуті у безодню навічно.

Однак з огляду на вільну волю – дану Мною людству добровільно і з любові до нього – Я ніколи не вимагав її назад. Тому Я створив Заповіт, щоб повернути їхні душі через Мої Плани їхнього відкуплення. Вони отримали від Мене величезні Ласки. Я посилав пророків, щоб попередити їх про небезпеку піддатися спокусам диявола. Я дав їм Десять Заповідей, щоб вести їх і допомогти їм жити згідно Моєї Волі. Я послав до них Мого Єдиного Сина, взятого з Мого Власного Тіла, щоб звільнити їх від Пекла. Вони б не прийняли цього, але Його смерть на Хресті стала поворотним моментом у Моєму Плані Остаточного Завіту.

Книга Істини є останньою частиною Мого Втручання перед Останнім Днем, коли Я заберу всіх Моїх дітей разом назад до Раю, який Я створив для них на самому початку. Ті, які слухають Правду і залишаються вірними Моєму Святому Слову, знайдуть Мою велику прихильність. Ті, які не роблять цього, все ж таки знайдуть Мою прихильність завдяки життю, яке вони ведуть, любові, яку вони проявляють до інших і завдяки чистоті їхніх душ. Я з радістю привітаю їх, як тільки вони визнають, що приймуть Руку Милосердя, яка буде простягнута їм Моїм Сином.

Остаточний етап здійснення Мого Заповіту буде болісним. Через вплив сатани і його демонів багато людей будуть обманутих, щоб почитати його і всіх його слуг, які ходять посеред вас. Я терпітиму страждання душ і труднощі, які будуть зносити багато невинних людей, але тільки протягом короткого часу. Потім Я зітру Моїх ворогів з лиця землі. Я обіцяю вам, дорогі діти, що полегшу ваш біль, смуток і страх, заповідаючи вам потужні Ласки і Благословення. Ви будете захищені колом Ієрархії Моїх Ангелів.

Щоб попросити Мене звільнити вас від страху і смутку, і надати вам свободу від переслідувань, будь-ласка, відмовляйте цю молитву.

Молитва Хрестового Походу [140]

Захист Ієрархії Ангелів

Найдорожчий Отче, Боже всього Творіння, Боже Всевишній, даруй мені Благодать і Захист через Ієрархію Твоїх Ангелів.

Дозволь мені зосередитися на Твоїй Любові до кожного з Твоїх дітей, незалежно від того, як вони Тебе ображають.

Допоможи мені без страху в серці поширювати звістку про Заключний Заповіт, щоб підготувати світ до Другого Пришестя Ісуса Христа.

Даруй мені Твої особливі Ласки і Благословення, щоб піднятися понад переслідування, заподіяні мені сатаною, його демонами і його слугами на землі.

Ніколи не дозволь мені боятися Твоїх ворогів.

Дай мені силу любити моїх ворогів і тих, які переслідують мене в Ім’я Бога.

Амінь.

Діти, ви повинні залишатися сильними у цей час. Ніколи не піддавайтеся ненависті і отруті, які накриють землю через майбутнє зараження. Якщо ви їх проігноруєте, то зможете служити Мені якнайкраще, без будь-якої злоби у своїх серцях.

Підготуйтеся, бо скоро у світі спалахне багато гніву, який буде направлений проти Мене, Бога Всевишнього, і Мого улюбленого Сина, Ісуса Христа. Моліться за тих, які будуть всмоктані у вакуум брехні, яка не принесе їм нічого, окрім смутку.

Залишайтеся в Мені, зі Мною і для Мене.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.