1070. Те, що є зле, буде розглядатися як добре, а добре – як зле

Четвер, 6 березня 2014 р. Божого, 13:45

Моя ніжно улюблена дочко, коли люди намагаються заохотити інших до гріха, вони роблять це у різний спосіб і це може не виглядати очевидним.

Спокуса до гріха є привабливою і жертві завжди буде важко вирватися. У випадку крадіжки грішника буде приваблювати головний приз, який він отримає, якщо погодиться вкрасти. У випадку фізичного насильства і нанесення іншому тілесних ушкоджень жертва буде спокушена ненавистю, яка буде представлена їй доброю річчю. Вона буде впевнена, що попросту бере участь в покаранні, яке необхідне в ім’я справедливості. В інших випадках жертва буде втягнута у вчинення гріха і не побачить в цьому нічого поганого, бо спокуса буде привабливою.

Гріх і спокуса взяти участь в такому вчинку завжди будуть представлені як добра річ, нешкідлива і, в багатьох випадках, будуть сприйняті як правильний крок. Те, що є зле, буде розглядатися як добре, а добре – як зле. Все що пов’язане із сатаною, а особливо, коли він спокушає людину з кожної можливої причини, щоб відвернути її від Бога, буде навиворіт. Скрізь, де присутній сатана, присутній безлад. Ніщо не буде так, як має бути. Нічого доброго не може походити з його зараження. Душі, які беруть участь у його підступах, будуть під час і після вчинення гріха страждати від глибоких докорів сумління. Важливим уроком тут є те, щоб уникати ситуацій, в яких ви стикаєтеся зі спокусою. Щоб осягнути це, ви повинні молитися про силу залишатися в стані Благодаті.

Нехай жодна людина ніколи не думає, що вона має достатньо сили волі, щоб протистояти тиску, який здійснюється на неї духом зла. Якщо ви будете так вважати, то впадете раптово і несподівано. Ви повинні залишатися насторожі щохвилини, кожного дня, бо ви ніколи не знаєте, коли діє злий дух. Він дуже хитрий і дуже обережний. Багато хто не має уявлення, як працює сатана, але одна річ є ясною. Він не принесе вам нічого, окрім нещастя і смутку. Тому ви повинні кожного дня відмовляти молитву до Святого Михаїла.

Молитва до св. Архангела Михаїла

Святий Архангеле Михаїле, оборони нас у битві.

Будь нашим захистом проти злоби і підступів диявола.

Нехай Бог відкине його, ми покірно молимо.

І ти, о Князю Небесного Воїнства, Силою Божою вкинь до Пекла сатану і всіх злих духів, які блукають по світу, шукаючи загибелі душ.

Амінь.

Сатана і кожен демон, які блукають по землі, докладають великих зусиль, щоб забрати вас від Мене у цей час – більших, аніж будь-коли, відтоді, як Я ходив по землі. Ви повинні тримати свої очі зверненими на Мене і слухати Мене, щоб Я міг і надалі захищати вас.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.