105. Ключі від Риму зараз повертаються Богу, Отцю Всемогутньому

IMG_20230513_132042_971

понеділок, 6 червня 2011 р., 10:30

Моя ніжно улюблена дочко, будь сильною зараз. Зміст Моїх Послань до тебе викликає в тебе страх, якому ти не повинна піддаватися. Іноді ти почуваєшся такою самотньою в цій Праці, але Я стою поруч тебе кожного дня і є недалеко від Тебе. Мої Послання, як Я вже говорив тобі раніше, не завжди будуть приносити радість душам. Віруючі, однак, зрозуміють, що покарання є необхідним, щоб допомогти очистити світ.

Я знаю, іноді важко засвоїти зміст, але ти повинна повністю довіритися Мені. Я ще раз даю тобі вказівку не вступати в контакт з тими людьми, Моїми віруючими, які заперечують Моє Найсвятіше Слово, аналізують Його, або вишукують недоліки в Ньому. Тому що ні ти, ні ці душі не маєте повноваження робити це. Зараз ти повинна коритися Мені. Облиш в спокої тих, які продовжують виливати погорду і засуджувати Моє Слово, бо це більше не твоя турбота. Так, звичайно, тебе будуть критикувати, коли ти проголошуватимеш Моє Слово. Ігноруй зараз тих, які намагаються вступити з тобою в контакт. Часу занадто мало, щоб витрачати його на такі відволікання. Люди, якими ти повинна займатися зараз, це Мої бідні діти, яким бракує віри, або які не знають Мене чи Мого Предвічного Отця. Вони – це ті, які викликають в Мене велику стурбованість.

Тому в той час, як ті християни з добрими намірами, які завжди будуть намагатися розпізнати Моє Слово, присвячують свій час на аналіз, замість того, щоб просто дотримуватися Мого Вчення і молитися за своїх бідних братів і сестер, дорогоцінний час витрачається намарно.

Моя дочко, скажи світові, що передбачені екологічні катастрофи зараз вдарять в землю. Все розпочнеться зараз, так багато, так швидко. І все через те, що грішники, занурені в свої лігва беззаконня, закривають очі на Слово Бога Отця.

Віруючі не бійтеся

Віруючі, моліться зараз. Не бійтеся. Я завжди буду надавати вам Свій Божественний захист, навіть коли вас висміюватимуть в Моє Ім’я. Молитва дасть вам силу і мужність, коли злий дух і його поплічники виливають зараз свою отруту на Моїх дітей. Коли їхні огидні акти війни проти людства починають загострюватися через тероризм, монополію світових валют і отруєння землі за допомогою навмисного забруднення, почуйте Мене зараз. Гнів Бога Отця впаде зараз і то швидко. Молитва повинна відбуватися в групах по всьому світу, тому що це допоможе запобігти деяким з цих подій.

Моліться за Мого улюбленого папу Бенедикта. Він оточений дуже могутніми ворогами Бога, жадібними до влади і контролю над Моєю Церквою. Молитва може допомогти відтермінувати його швидкий відхід, коли він буде змушений покинути Ватикан, як і було передбачено. Моліться, моліться, моліться з огляду на цей час, бо він буде найтемнішим з будь-коли випавших на долю Моїх висвячених слуг, єпископів, кардиналів і всіх Моїх правдивих послідовників. Ключі від Риму зараз будуть повернені Богу, Отцю Всемогутньому.

Настав час для битви проти сатани і його злих послідовників. Їхні спроби нашкодити людству будуть покарані в найсуворіший спосіб, бо вони терпітимуть великі страждання за свої злодіяння.

Підніміться зараз, Мої діти. Передусім складіть всю свою довіру і відданість в Мені. Щоденна молитва, Меса [Божественна Літургія] і Євхаристія допоможуть Мені і Моєму Отцю викорінити це зло. Ідіть за Мною. Візьміть Мою Чашу, бо якщо ви це зробите, то будете насолоджуватися Вічним Життям.

Ваш люблячий Спаситель

Цар людства, Ісус Христос

 

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.