1047. Нарешті євреям буде показано доказ Завіту Мого Отця

Вівторок, 11 лютого 2014 р. Божого, 23:41

Моя ніжно улюблена дочко, як сильно зростає ця Місія і як швидко вона надалі розвиватиметься, коли Я готуюся зараз до приходу Мого Часу.

Я розпочав здійснення наступного плану, щоб принести всім Божим дітям усвідомлення великого нового світу, який чекає на них і це приготування відбудеться в декілька етапів. Першим етапом є очищення. Воно означатиме руйнування, зміни клімату, революції і страшне відступництво, яке огорне землю. Все це буде відбуватися в один і той самий час. Потім Моя Церква впаде і тільки її Залишок буде триматися Правди і свідчити Моє Святе Слово.

Я зберу людей з усіх куточків світу – найперше з усіх християнських конфесій. Потім Я притягну до Себе інших. І нарешті євреям буде показано доказ Завіту Мого Отця і вони будуть приведені у Царство Боже, як і було передбачено.

Багато голосів зараз заглушує Мій Власний Голос, але тільки на Мій Голос вони звернуть увагу, бо Моя Мова – як меч, а Моя Присутність – як удар блискавки. Коли Я дам відчути Мою Присутність, це відбуватиметься в найскромніших оселях і буде розділене з добрими душами – лагідними і проникливими. Я дам відчути Мою Присутність поганам і вони вперше поставлять під сумнів свою майбутню вічність і почнуть відкривати свої серця для Мене. Ви побачите, що жодна душа не залишиться недоторканою. Деякі з них не приймуть Мене, але вони знатимуть, що Я тут Є.

Мій Час, щоб дати відчути Мою Присутність через Силу Святого Духа, є дуже близький. Я бажаю, щоб ви примирили ваші душі зі Мною і були готовими прийняти Мене, бо ви не будете знати ні дня, ні години. Єдине, що можу вам сказати, що це станеться несподівано.

Ваш улюблений Ісус

Bookmark the permalink.