104. Дві комети зіштовхнуться і Мій Хрест з’явиться у червоному небі

Неділя, 5 червня 2011 р. Божого, 16:30

Моя ніжно улюблена дочко, час близький. Попередження наближається. З великим смутком Я повинен сказати тобі, що багато душ не звернуть увагу на ці Послання про Попередження. Моє Слово падає на глухі вуха. Чому вони не слухають? Я не тільки дам їм Мій Великий Дар Милосердя, коли виллю Мої Ласки на цілий світ, але Я також намагаюсь підготувати їх до цієї Події. Багато мільйонів грішників радітимуть, коли Я виявлю їм Моє Велике Милосердя. Інші не отримають можливості своєчасно відкупитися, бо помруть від шоку.

Моя дочко, ти повинна зробити все можливе, щоб попередити світ, тому що ця Велика Подія приголомшить кожного. Перед тим, як відбудеться Попередження, ви побачите на небі великі знаки. Зірки зіштовхнуться з такою силою, що люди помилково сприймуть це видовище, яке побачать у небі, як катастрофу. Коли комети зіштовхнуться, то в результаті небо стане червоним і знак Мого Хреста буде видно усім в кожному куточку світу. Багато будуть наляканими. Але Я кажу вам, радійте, бо вперше у своєму житті ви справді побачите Божественний Знак, який символізуватиме чудові новини для грішників в усьому світі.

Побачите тоді Мій Хрест і будете знати, що Моє Велике Милосердя надається кожному з вас, Мої дорогі діти. Адже саме з глибокої і вічної Любові, яку маю до вас, Я добровільно помер на Хресті, щоб вас спасти. Коли під час Попередження ви побачите на небі Хрест, то будете знати, що це Знак Моєї Любові до вас.

Моліться, Мої улюблені послідовники, щоб ваші брати та сестри також могли радіти, коли їм буде виявлено докази Мого Існування. Моліться, щоб вони визнали, що це є їхній шанс спокутувати себе в Моїх Очах. Бо цей великий Акт Милосердя врятує їхні душі, якщо вони дозволять Мені їм допомогти.

Вам буде показано, що значить померти в смертному гріху

Попередження для всіх вас буде досвідом очищення. Частково це може бути неприємним, особливо для тих, хто перебуває в стані тяжкого гріха. Тому що вперше за увесь час вам буде показано, яким є відчуття, коли Боже Світло зникає з вашого життя. Ваші душі відчують полишеність, яку відчували ті, хто помер у смертному гріху. Ці бідні душі зупинилися занадто пізно, щоб попросити в Бога пробачення за свої гріхи. Важливо пам’ятати, що Я дозволю кожному з вас відчути цю порожнечу в душі. Бо тільки тоді ви, нарешті, зрозумієте, що будуть відчувати ваші душі, позбавлені Божого Світла. Ваші душі і тіла були б порожніми посудинами. Навіть грішники відчувають Боже Світло, тому що воно присутнє у кожному з Божих дітей на землі. Але коли ви помираєте у смертному гріху, то цього Світла більше не існує.

Підготуйтеся зараз до цієї Великої Події. Рятуйте свої душі, поки ще можливо. Бо лише тоді, коли Боже Світло полишить вас, ви остаточно здасте собі справу з порожньої, безплідної темряви, яку пропонує вам сатана і яка повна туги та жаху.

Наповніть свої душі заново. Радійте, бо Попередження врятує вас і наблизить до Мого Найсвятішого Серця.

Щиро прийміть Попередження. Бо тоді ви отримаєте доказ Вічного Життя і знання про те, наскільки воно є важливим.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

Цар людства

Bookmark the permalink.