102. Дні папи Бенедикта полічені

Середа, 1 червня 2011 р. Божого, 11:00

Моя ніжно улюблена дочко, ти щойно знову була випробувана в Моє Найсвятіше Ім’я, щоб відступитися від Правди. Тепер це стане постійним явищем, бо не мине і дня, щоб шахрай не спробував зупинити і віддалити тебе подалі від цієї Праці шляхом навіювання сумнівів у твоєму розумі.

Ти не повинна зважати на послання інших візіонерів або слухати будь-яких інших осіб, які стверджують, що приходять в Моє Ім’я, коли вони передають тобі послання, які суперечать Слову, яке ти отримуєш від Мене.

Мої пророцтва, Моя дочко, передані тобі правильно. Сатана продовжуватиме послаблювати тебе і ранити, коли ти будеш найменше цього очікувати. Тому будь постійно напоготові. В даний час дні Мого улюбленого Намісника полічені. Він покине Ватикан перед тим, як відбудеться Попередження. Довіряй Мені. Будь Мені послушною. Ти добре рухаєшся вперед. Але ніколи не відвертай своїх очей від Мене.

Не бійся, однак, жити своїм життям, в якому молитва і відданість Мені є його невід’ємною і важливою частиною. Я забезпечу, що відтепер ти не будеш самотньою в цій Праці і що лише ті, які ведені Мною, матимуть вплив на твою проникливість.

Довіряй Мені, коли Я кажу, що сатана не зашкодить Моєму Слову і не спотворить ці Послання, які ти отримуєш від Мене. В даному випадку цього не станеться, бо ця Місія є найважливішою, а тобі, Моя дочко, є забезпечений всілякий захист. Якщо ти коли-небудь відчуватимеш стурбованість будь-яким посланням, просто попроси у Мене відповіді і вона буде дана тобі. Не цікався думками інших, бо вони не мають компетенції, щоб коментувати Моє Божественне Слово.

Ніколи не займайся посланнями інших візіонерів. Це дуже важливо, бо це може завдати шкоди твоїй Праці.

Відтепер ти знаєш, що Я, Твій Спаситель і Цар людства, наділений Владою. Жодна людина не може заплямувати Мого Слова. Ніколи. Будь вдячна за наданий тобі Дар Пророцтва і будь послушною Мені повсякчас. Ніколи не ображай Мене сумнівами. Ті часи є далеко позаду тебе. Шукай Мене зі смиренням у своєму серці і душі. Зберігай мовчання, коли Моє Слово буде висміяне, атаковане, заперечуване, спростоване і поставлене під сумнів – бо це не ти маєш відповідати за Мене. Набагато більше від Мене навчишся, Моя дочко, коли будеш сидіти і слухати Мене. Я наповню твій розум Даром Проникливості. Прийми цей Дар. Не сумнівайся. Радій зі Мною.

Це дуже важлива Місія, не схожа на інші, які Я посилав людству від часу ранніх пророків. Це вимагатиме від тебе, з людського боку, зусиль. Що зараз найважливіше, це те, щоб ти просто єдналася зі Мною через молитву, Адорацію і Святі Тайни. Все інше має бути поза цим. Твоя сім’я є дуже важливою повсякчас. Все, що поза цими двома справами, потрапляє в набагато нижчу категорію. Намагайся відпочити і відчути Мою Любов. Не витрачай дорогоцінний час на хвилювання. Просто цілковито злучися зі Мною і ти будеш захищена від кривди. Я люблю тебе, Моя дочко і довіряю тобі.

Твій відданий Спаситель і Вчитель

Ісус Христос

 

Аудіо

Bookmark the permalink.