101. Пророцтво з Гарабандалю тепер стане реальністю

Вівторок, 31 травня 2011 р. Божого, 15:30

Моя ніжно улюблена дочко, ми пройшли довгий шлях за такий короткий час. На те була причина, оскільки цілий час необхідно було передавати Моє Найсвятіше Слово для світу, спраглого Моєї Любові. Проте вони не слухають, бо не хочуть знати. Хоч багато Моїх вірних послідовників є зараз свідомі щодо змін, які надходять, та багато з них не має взагалі жодного зацікавленння до попереджень, що були надані світові до цієї пори Моєю улюбленою Матір’ю. Пророцтва, дані в Гарабандалі, тепер стануть реальністю. Приготуйтеся зараз до цієї події, бо вам залишилося всього лиш не багато місяців для підготовки ваших душ.

Прошу, не бійся, Моя дочко. Я знаю, що ці події тебе засмутили, тому що ти думаєш про майбутнє своїх дітей. Попередження змінить все. Але це буде справжньою розвилкою доріг. Коли людство прокинеться до Правди про Існування Бога, то з власної вільної волі обере один з двох шляхів: шлях до порятунку або шлях прокляття.

Покарання знищить значну частину світу

Моліться сильно, щоб людина вибрала перший шлях. Бо якщо ні, то світ постраждає від найважчого покарання, яке знищить значну його частину. Чому Мої діти цього хочуть? На жаль, через гріх людина проігнорує Мою обітницю і вирішить іти шляхом шахрая. Я вже говорив вам, що не надам дати Попередження, бо це відомо лише небагатьом вибраним душам. Якщо б ця дата була виявлена публічно, то люди спокусилися б шукати порятунку з почуттям удаваної скромності. Довіртеся Мені. Все буде добре, діти. Ви, що отримаєте цей чудовий Дар Одкровення, є благословенні. В найближчі місяці перед Попередженням світ видаватиметься спокійнішим і дещо дивним. Бо коли це станеться, хоч і будуть візуальні знаки на небі, це буде тихий містичний досвід і ви будете краще підготовлені до цієї мовчазної зустрічі з власною совістю.

Запам’ятайте, чим більше людей буде попереджено про цю подію, тим більше душ буде врятовано. Моліться, моліться Мою Вервицю до Божого Милосердя за ті душі, які помруть під час Попередження. Вони потребують ваших молитов.

Ваш люблячий Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.