1007. Всім вам було дано Правду, але багато з вас забули про неї. Вона надокучає вам. Вона занадто обтяжлива

Неділя, 29 грудня 2013 р. Божого, 19:48

Моя ніжно улюблена дочко, коли Я розкрив таємниці Книги Істини, від самого початку Я сказав вам, що ця Книга була передбачена пророкам – загалом трьом – символізуючи Пресвяту Трійцю. Я не розповідаю вам про ці речі, щоб налякати вас. Я розповідаю вам про ці факти для того, щоб ви довіряли Мені цілковито.

Моя дочко, План Мого Отця – поширити навернення – розпочався у ту мить, коли почалася ця Місія. Це навернення у час великого відступництва, апатії і ганебної байдужості до Божого Слова, вкрай необхідне. Божим дітям була дана Правда у Найсвятішій Книзі, але більшість з того, що міститься в ній, має незначний вплив на людей у сучасному світі. Як так може бути? Так багато людей відволікаються на забави, легкі на розваги і швидкі, щоб осягнути будь-що, що приємно збуджує. Навіть Правда про сотворення людини відкинута. Натомість вони замінили Правду безглуздими віруваннями в багатьох фальшивих божків, яких самі ж і створюють. Їхні магічні практики та зловісне загравання з окультизмом привернули увагу багатьох і розпалили уяву тих, які шукають у своєму житті сенсацій.

Є ще і такі, які зловживають своїми знаннями про духовний світ і які призвели до того, що багато душ відійшли далеко від Мене. Замість того, щоб зміцнити себе духовними дарами, ці бідні душі запрошують духа зла, коли вони викликають духів тих, які пішли до Пекла. А ті духи тільки втягнуть їх у сіть, з якої вони ніколи не зможуть вибратися. Ті, які розважаються практиками New Age, чаклунством, картами таро та яснобаченням, стануть причиною страшних бід для інших, хоч в багатьох випадках вони не розуміють, якої шкоди завдають. Всі такі люди, які ставлять фальшивих божків вище Єдиного Правдивого Бога, винні у поганстві – жахливому злочині – бо вони знали Правду ще до того, як відвернулися від неї.

Є також такі, які проклинають інших, коли розважаються сатанізмом. Вони настільки зіпсовані, що постійно насміхаються наді Мною і проводять такі злодіяння, бо вони вже уклали договір з дияволом. Що б Я не робив – це не змінить їх. О, скільки гірких Сліз Я проливаю над тими бідними, введеними в оману душами.

Є і такі, які дійсно знають Мене, але проводять мало часу в Моєму товаристві. Вони приносять Мені великий смуток, бо занедбують свої душі. Вони вважають, що мають дане від народження право на Вічне Життя, але не вірять у те, що вони повинні заслужити його. Багато з них є настільки самовдоволеними, що вони не турбуються про Таїнства і рідко звертають увагу на Десять Заповідей, бо не вірять, що вони їх стосуються сьогодні. Більшість не вірить в Пекло або Чистилище. Вони йдуть дуже небезпечним шляхом. Невдовзі вони будуть обмануті ще більше, коли їх будуть годувати новою розмитою доктриною, яка буде введена Моїми ворогами. Вони потребують багато молитов у цей час.

І, нарешті, є ті, які є найближчими Мені і які навчені про усі святі речі. Це душі, які приносять Мені велику втіху і на яких Я покладаюсь. Однак серед них є ті, які не живуть згідно з Правдою. Вони проповідують Правду, але не практикують основ Мого Вчення. Вони не люблять ближніх так, як повинні. Вони дивляться зверхньо на тих, яких вони вважають менш обізнаними в усіх святих справах, ніж вони. Деякі вважають себе вищими за інших і більш упривілейованими Богом. Ці лицеміри обурюють Мене найбільше, тому що вони не в змозі побачити, як вони грішать в Моїх Очах.

Отож ви бачите, що Правда ніколи не повинна вважатися як щось само по собі зрозуміле. Вам усім було дано Правду, але багато з вас забули про неї. Вона надокучає вам. Вона занадто обтяжлива – потребує занадто багато часу – тому що багато з вас розглядають Правду як щось вже більше неактуальне у вашому насиченому сьогоднішньому житті. Багато з вас відмовляться від Мене, а потім, вкінці, повністю відкинуть Мене, коли вас будуть годувати брехнею ті, які хочуть відвести вас подалі від спасіння. Саме тому ви повинні наново вчитися Правді.

Може бути лише одна Правда і це є Правда, яка закладена Богом від самого початку.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.