1004. Мої плани спасти увесь світ готові і Я не відпущу так легко жодної душі

Четвер, 26 грудня 2013 р. Божого, 14:20

Моя ніжно улюблена дочко, Я бажаю втішити в цей час усіх вас. Мої плани спасти увесь світ вже готові і Я не відпущу так легко жодної душі. Кожна Божа дитина має здатність любити – навіть ті, які відділені від Бога. Кожна душа народилася з Даром Любові – Даром від Бога, Який перебуває в них, навіть якщо вони не визнають Його.

Любов є рисою, яку ненавидить сатана, оскільки Бог є Любов’ю. Кожен, хто любить іншу людину, відчуває у своєму серці радість. Любов є найбільш природним почуттям, яке підтримує Боже Світло сяючим у світі темряви. Сатана нападатиме на любов при кожній нагоді. Він буде вихоплювати любов у тих, у кого зможе і буде замінювати її різними злими замінниками. Коли він нападає на Таїнство Шлюбу, то він послаблює любов у кожному такому союзі, поки не залишиться одна ненависть. Він зруйнує дружбу. Він викличе поділ, недовіру і ненависть, коли і де тільки зможе. Він є причиною вбивств, актів насильства між людьми, актів гноблення, катувань і війн. Коли сатана атакує природний закон любові, створений Моїм Отцем, він затягує людей у жахливі страждання. Вони не відчуватимуть миру, якщо в їхньому житті відсутня любов. Вони не будуть довіряти іншим, якщо немає любові, а коли в душі особи є ненависть, то він чи вона буде ставитися до інших із жахливою жорстокістю.

Ненависть ніколи не може походити від Бога. Ненависть походить від диявола. Той, хто ненавидить, наслідує риси, властиві сатані. Наслідуючи сатану, людина часто приховує ненависть за солодкою і хитрою зовнішністю. Дуже часто той, хто ненавидить інших, стверджує, що говорить тільки з любові, тоді як в дійсності завдає шкоди іншим, щоб заплутати їх. Людина, яка ненавидить, буде обережною, як і сатана, щоб не виявити своєї ненависті. Багато хто скаже, що діє з добрими намірами через необхідність бути чесним. Однак будь-який акт ненависті ніколи не може принести добрих плодів, він подібний до розкладання плоті, яке принесе гниття, а потім смерть душі.

Любов – це все, що має значення в Моїх Очах. Будьте певні, що всі ті, чиї серця наповнені любов’ю – чи до ближніх, чи до Бога – що вони вже перебувають в Ласці. Тим, які перебувають в Божій Ласці, Я покажу Велике Милосердя. Ті, які мають ненависть у своїх душах, не побачать Милосердя, поки не спокутують своїх провин в Моїх Очах. Ви повинні пам’ятати, що ненависть у будь-якому вигляді, особливо коли вона проявляється в Моє Святе Ім’я, приносить лише спустошення душі.

Моя Любов більша за любов, яку може відчувати людина. Вона перевищує ваше розуміння. Завдяки широті та глибині Моєї Любові до вас, Я наповню кожного з вас Моїм Святим Духом. Моя Любов видобуде любов з ваших сердець, якою б крихітною вона не була в кожній душі. Тому, будь-ласка, ніколи не втрачайте надії, що Я принесу спасіння для цілого світу, бо Моя Терпеливість безконечна, а Моя Любов – вічна.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.