139. Вбивство, евтаназія, аборти і самогубство

П’ятниця, 15 липня 2011 р. Божого, 17:30

Моя дочко, коли Мої діти відчувають у своїх серцях любов, то вони можуть бути впевнені, що Я присутній у їхніх душах. Моя Любов зміцнює Моїх дітей тоді, коли вони найменше на це очікують. Ця правда має відношення і до затверділих грішників, чия зовнішня оболонка дуже часто приховує ніжне серце.

Кожна людина у світі є дитиною, створеною Богом Отцем. З тієї причини Світло існує всередині кожної людини. Воно може бути дуже слабким, коли душа тягнеться до темряви. Проте Моє Світло присутнє, як і раніше, тому що без Нього панувала б цілковита темрява, в якій вони б не могли існувати. Саме тоді, коли душа досягає жахливого стану темряви, то дуже часто вдається до самогубства. Оскільки в тому моменті, через слабкість душі і розуму, сатана викрадає душу, переконуючи людину покінчити життя самогубством. Багато Моїх послідовників не розуміють того стану, не розуміють, що ця темрява може мати вплив на душу людини, тому ви повинні старанно молитися за цих дітей, які знаходяться у стані відчаю.

Бог, Мій Предвічний Отець, є завжди Милосердний і завжди допомагає тим душам, більшість з яких страждають до такої степені, що їхній розум не може правдиво і в повній свідомості функціонувати. Тяжкий гріх може бути здійснений тільки тоді, коли людина перебуває у повній розумовій здатності і має чіткі наміри, і коли він чи вона знає, що вони роблять це неправильно. Тому, прошу, не думайте, що всі такі душі є повністю втрачені, бо багато з них не свідомі того, що роблять.

Знайте, що евтаназія не схвалюється Моїм Отцем і жодній людині не дозволено свідомо позбавляти іншу людину життя. Ніщо не може виправдати цей вчинок, навіть якщо ви будете стверджувати, що дієте в Ім’я Мого Отця. Толерантність разом з аргументом гуманного поводження може бути представлена, щоб виправдати цей акт, але ніхто поза Богом Всемогутнім не може визначити часу смерті, тому що це не є правом людини. Людина ніколи не отримає право здійснити цей смертний гріх.

Будь-які оправдання, запропоновані людиною при відбиранні життя іншій людині, не будуть прийняті за будь-яких обставин. Це стосується вбивства, аборту та евтаназії. Зауважте тепер усі ви і запам’ятайте, що ви будете суджені з великою суворістю, якщо порушите одну з найсвятіших Заповідей Мого Отця – Не вбивай. Пам’ятайте, що Існує тільки один Бог і тільки Він може вирішити, коли може бути забране життя. За порушення цієї Заповіді у повній свідомості ви будете терпіти пекельні муки у Вічності.

Я прошу вас, не піддавайтеся тиску сатани, який постійно спонукає вас до позбавлення життя, щоб мати змогу викрасти ваші душі, які інакше належали б до славного Царства Мого Отця.

Ваш Божественний Спаситель

Вчитель та Відкупитель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.