ТРЕТЯ ФАТІМСЬКА ТАЄМНИЦЯ

Image 3 (1)

Я дала світові пророцтва у 1917 році, але останню таємницю Фатіми не було розкрито, такою жахаючою вона була для тих, які є в Католицькій Церкві.

Остання таємниця Фатіми залишається дотепер невідомою для Божих дітей, хоча її частину було виявлено вам 26 січня 2012 року. Дуже небагато осіб в Церкві були в неї посвячені. Тепер наступна частина останньої таємниці Фатіми мусить бути виявлена, щоб Я змогла попередити людство про наслідки ігнорування Мого втручання задля допомоги в порятунку душ.

Церква була заражена ворогами Бога зсередини. Саме вони – а є двадцять тих, які контролюють її зсередини – створили найбільший обман. Вони обрали людину не від Бога, тоді як Святіший Отець, якому було вручено Корону Петра, був обережно усунутий.

Деталі, які Я об’явила, стосувалися того, що в Кінці Часів буде двоє чоловіків, які носитимуть Корону Петра. Один страждатиме через брехню, яка була створена, щоб дискредитувати його і яка в дійсності вчинить з нього віртуального в’язня. Інший, обраний на Трон Петра, буде знищувати не лише Католицьку Церкву, але й усі церкви, які вшановують Мого Отця і які приймають Вчення Мого Сина, Ісуса Христа, Спасителя світу.

Може бути лише один глава Церкви на землі, схвалений Моїм Сином, який повинен залишатися папою до самої смерті. Будь-хто інший, хто стверджує, що сидить на Престолі Петра, є самозванцем. Цей обман має одну мету – повернути душі до Люцифера і для тих душ, які не зможуть цього зрозуміти, залишилося мало часу, щоб врятуватись.

Діти, ви повинні зараз звернути увагу тільки на одне попередження. Не відхиляйтеся від Вчення Мого Сина. Ставте під сумнів будь-яку нову доктрину, яка може бути вам представлена і про яку стверджуватимуть, що вона походить від Церкви Мого Сина на землі. Правда є проста. Вона ніколи не зміниться. Спадок Мого Сина дуже ясний. Не дозволяйте нікому затьмарити ваше розуміння ситуації.

Незабаром пророцтва з Фатіми стануть зрозумілими. Все це відбувається зараз на очах невіруючого світу, але, на жаль, дуже небагато людей збагнуть це, поки не стане занадто пізно. Моліться, моліться, моліться Мій Святий Розарій [Вервицю] якомога частіше, щодня, щоб послабити вплив зла, яке вас оточує. [Матір Спасіння, посл. 854 від 22.07.2013]

 

повернутися назад

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.