Пророцтва про нову світову релігію

476a85764838d276089bffea976e41dd-e1614550994949-930x620

 

Пророцтва про нову світову релігію, яка буде запроваджена під диктатурою антихриста і Лжепророка.

 

Процес формування світової релігії відбуватиметься поетапно і передбачатиме багато змін, які відбуватимуться у світі на трьох рівнях: релігійному, політичному та економічному. Вона сформується швидко, як тільки антихрист заявить про себе світові, а його найближчий спільник, яким буде лжепророк, введе його в Церкву в Римі. Тоді в Католицькій Церкві зникнуть сліди Господа Бога і Його Сина Ісуса Христа.

 

З Книги Істини

Будьте пильні. Нова світова релігія зовні буде видаватись доброю і святою організацією, сповненою любові та співчуття

Неділя, 8 липня 2012 р. Божого, 17:17

Ваш Ісус: “…Це є час великого поділу Моєї Церкви на два табори.

Незабаром вони скасують Таїнства, щоб задовольнити усіх.

На їхньому місці будуть відбуватися урочистості та інші види розваг.

Це буде нова світова церква, яка матиме величну будівлю в Римі, але яка не шануватиме Бога.

Вона буде побудована з таємними сатанинськими символами на виду у всіх і буде боготворити звіра…

…Час, коли буде збудовано новий храм на честь звіра, вже зовсім близько. Його збудують під час диктатури антихриста, який вийде на світову сцену найближчим часом як людина миру…

…Будьте обережними. Нова Світова Релігія зовні буде виглядати доброю і святою організацією, сповненою любові та співчуття. Вона демонструватиме прекрасний образ толерантності й вихвалятиме кожен гріх, знаний Богові. Кожен гріх буде перекручений, так щоб він видавався прийнятним в Очах Бога…”

 


 

Ця нова Єдина Світова Релігія буде почитати звіра

Вівторок, 9 жовтня 2012 р. Божого, 21:31

Ваш Ісус: “…Ви можете спостерігати брак доступу до Меси [Божественної Літургії]. Свята Євхаристія не є легко доступною. В багатьох Моїх Церквах обмежено Таїнство Сповіді…

…На початку межі релігійних відмінностей будуть розмитими. Потім, впродовж короткого часу, ви вже не впізнаєте Мого Вчення, тому що воно непомітно зникне. На його місці опиниться серія розпливчастих, але поетичних висловлювань, які сприятимуть толерантності до гріха.

Нічого не підозрюючі люди, які регулярно відвідують церкву, на початковому етапі не помітять цієї брехні. Потім Моїх послідовників мучитимуть тривожні відчуття, що тут щось не так.

Остаточним обманом буде заміна Святих Таїнств поганськими замінниками.

Все це відбудеться під керівництвом лжепророка, який ствердить, що він первосвященик всіх релігій, об’єднаних в одну. Ця нова Єдина Світова Релігія буде почитати звіра.

Всі ті, які сліпо йтимуть за нею, будуть пожерті звіром і будуть втрачені для Мене назавжди.

Швидкість, з якою все це відбуватиметься, здивує Моїх послідовників. Цей план був ретельно організований. Кампанія, щоб обернути ворожість християн на прийняття світських законів, є професійно організованою…”

 


 

Решта Моїх висвячених слуг підпише клятву вірності Новій Світовій Релігії

Середа, 5 червня 2013 р. Божого, 17: 45

Ваш Ісус: “…Вони, Мої висвячені слуги, повинні дотримуватися всіх вказівок, даних їм Моєю Церквою, аж до дня, коли Мої Таїнства будуть змінені. Потім вони мають підпорядковуватись Мені…

…Тільки відважні і хоробрі з-поміж вас залишаться Мені вірними і будуть відстоювати Правду, коли вас будуть змушувати прийняти поганську брехню. Саме ви будете продовжувати уділяти Таїнства Хрещення, Євхаристії, Сповіді, Миропомазання, Шлюбу і Єлеопомазання.

Решта Моїх висвячених слуг підпише клятву вірності Новій Світовій Релігії. Це буде саме те, що вас розділить на дві частини: на тих, які підуть за Правдою і на тих, які приймуть закони, що означають тільки одне – поклоніння фальшивим богам і виправдання гріха…”

 


 

Синод, присвячений Амазонії, 2019 р.

b067b4bb960a880da960bbda9b0afd63

«Колишній голова конгрегації віровчення попередив, що “сотні тисяч” католиків з регіону Амазонії покинуть Церкву в результаті скандалізації, побачивши відео язичницького ідола “Пачамама”, якому поклонялися на церемоніях під час  Амазонського Синоду у Римі.

Кардинал Герхард Мюллер, 71 рік, сказав німецькій католицькій газеті “Die Tagespost“, що поклоніння Пачамамі посилили антикатолицькі почуття в регіоні і стануть причиною масового відтоку вірян.

“Ця сумна історія дасть підтримку багатьом агресивним, антикатолицьким сектам у Південній Америці та інших місцях, які у своїх полеміках стверджують, що католики є шанувальниками ідолів”, – сказав Мюллер.

Читай далі>>>

 

 


 

eb35efc20fcab1bb5cdc0d9d6068e659

Рішучий лист єпископа Афанасія Шнайдера, присвячений присутності амазонських статуеток «Пачамама» у Ватикані.

«Католики не повинні приймати жодного язичницького поклоніння або будь-якого синкретизму між язичницькими практиками та віруваннями та практиками і віруваннями Католицької Церкви. Акти поклоніння, які полягають у запаленні світла, поклонах, або глибоких поклонах до землі та танцях перед оголеною жіночою фігурою, яка не представляє ані Пресвяту Діву Марію, ані будь-якого канонізованого святого Церкви, є порушенням першої заповіді Божої: Нехай не буде в тебе інших богів окрім Мене».

«…щоб ти, глянувши на небо і побачивши сонце, місяць і зірки [й] усе воїнство небесне, не спокусився і не поклонився їм і не служив їм, оскільки Господь, Бог твій, віддав їх усім народам під усім небом». Второзаконня 4,19

«Не робіть собі кумирів та ідолів, і стовпів не ставте у себе, і каменів з зображеннями не кладіть у землі вашій, щоб кланятися перед ними, бо Я Господь Бог ваш». Левіт 26,1

Читай далі>>>

 


dd2301edf3504e0c428c9ff921b12b28

«Католики звинуватили папу Римського в поклонінні язичницькій богині/

Понад 100 представників католицького духовенства і світських вчених підписали в інтернеті петицію проти “блюзнірських і забобонних дій” папи Римського Франциска, які він вчинив на засіданні Синоду римсько-католицької церкви з проблем Амазонії, що відбувся в жовтні».

Читай далі >>>

 

 

*********************************

Язичництво в Католицькій Церкві сповнене пророцтво Книги Істини

 

Язичництво в Католицькій Церкві ????

 

*********************************

 

e666e14d44c1a5820d6fc31545b96ccd

 

«Документ про людське братерство задля всесвітнього миру та спільного співжиття» – це спільна декларація, що була підписана ввечері, 4 лютого 2019 р., в Абу-Дабі Папою Франциском та Великим Імамом Аль-Азгар Ахмадом Аль-Таїбом. Це не лише поворотний момент християнсько-мусульманських стосунків, але також промовисте послання на міжнародній арені. Ствердивши, що «віра спонукає віруючого бачити в іншій особі брата, якого слід любити та підтримати», у вступній частині зазначається, що цей документ запрошує всіх людей «які носять у своєму серці віру в Бога та віру в загальнолюдське братерство», єднатися та спільно трудитися на користь миру».

Читай далі >>>

 

 


 

 Будинок сім’ї Авраама», або храм трьох релігій на острові Саадіят в Абу-Дабі 

На території єдиного комплексу  зведені християнська церква Святого Франциска, мечеть Аль Тайеба і синагога Мойсея бен Маймона. Архітектурний стиль храмів буде відповідати традиціям ісламу, християнства та іудаїзму.

Читай далі >>>

В Абу-Дабі відкрили храм трьох релігій

 


 

2a88468af35e6a11

З декларації VI Конгресу релігійних лідерів, який відбувся в Астані 14-15 вересня 2022 р.
Пункт 10 «Зауважимо, що плюралізм з точки зору відмінностей кольору шкіри, статі, раси, мови та культури є вираженням мудрості Божої у творінні. Релігійне різноманіття дозволене Богом, і тому будь-який примус до конкретної релігії та релігійної доктрини є неприпустимим».

Читай далі >>>

 

 

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.