983. Матір Спасіння: Я прошу, щоб ви зараз розпочали Новену Спасіння

Неділя, 1 грудня 2013 р. Божого, 16:12

Моя дитино, Я є жінка, зодягнена в сонце і це є сонце, яке представляє Світло Бога у світі. Без сонця немає Світла. Без Світла немає Життя. Без Бога є тільки смерть.

Моя роль як Матері Спасіння, в якій Я буду допомагати Моєму Синові у цій Його останній Місії, Його остаточному Плані по сповненню Завіту Його Отця, щоб принести спасіння кожній душі, означає, що Я зроблю все, що можу, щоб привести до Нього душі, яких Він так прагне. Я бажаю, щоб було відомо, що Я була призначена не тільки Царицею Неба, але і Царицею над дванадцятьма колінами Ізраїля. Дванадцять народів будуть царювати у Новому Єрусалимі. Дванадцять зірок на Моїй короні, якою увінчав Мою голову Мій улюблений Син, Ісус Христос, під час Моєї Коронації, означають саме це пророцтво. Кожна з цих зірок представляє один з дванадцяти народів, які розвинуться в Судний День.

Всі душі, в тому числі ті, які воскреснуть з мертвих, а також ті, які сьогодні живуть у світі і які залишаться в Божому Світлі, перейдуть у Нове Небо і Нову Землю. Вони об’єднаються як один в союзі з Моїм Сином і будуть відроджені в досконалому тілі і душі, так як це було, коли Мій Син воскрес із мертвих. Цей стан досконалості є найбільшим Даром від Бога і доводить, наскільки милосердним Він є. Це є спасіння, яке було обіцяне Моїм Сином, коли Він терпів Агонію на Хресті. І через Його велику Любов до людства Він бажає врятувати кожну окрему душу, а особливо тих, які загублені для Нього.

Зараз Я даю вам усім особливий Дар, благословенний Моїм Сином, щоб усім душам був наданий захист від пекельного вогню і було даровано спасіння. Мій Син бажає врятувати кожну душу, незважаючи на те, якими важкими є її гріхи. Я прошу, щоб ви зараз розпочали Новену Спасіння. Ви повинні розпочати її негайно і продовжувати, за Моєю вказівкою, аж до кінця часу. Ви повинні відмовляти цю молитву повних сім днів поспіль протягом одного календарного місяця, починаючи з понеділка, в ранковий час. Ви повинні відмовляти її три рази на день протягом кожного із семи днів і в один з цих днів ви повинні постити. Дотримуючись посту, ви повинні мати лише один основний прийом їжі протягом дня, а тоді, інші два рази, споживати лише хліб і воду.

Цю молитву ви повинні відмовляти впродовж кожного із тих семи днів.

Молитва Хрестового Походу [130]

Новена Спасіння

Моя улюблена Мати Спасіння, будь-ласка, виєднай для всіх душ Дар Вічного Спасіння через Милосердя Твого Сина, Ісуса Христа.

Через Твоє заступництво Я благаю, щоб Ти молилася за звільнення всіх душ від рабства сатани.

Будь-ласка, попроси Свого Сина виявити Милосердя і прощення для тих душ, які відкидають Його, ранять Його своєю байдужістю і які поклоняються лжевченням і фальшивим богам.

Ми благаємо Тебе, дорога Мати, випросити Ласки, щоб відкрити серця тих душ, які найбільше потребують Твоєї допомоги.

Амінь.

Моя Обітниця допомогти Моєму Сину, Ісусу Христу, в Його Плані щодо людства полягає в тому, щоб зібрати разом усіх тих, які визнають Мою роль як Посередниці Усіх Ласк і Співвідкупительки, щоб увесь світ міг об’єднатися як один в союзі з Ісусом Христом, вашим Спасителем і Відкупителем.

Ідіть в мирі. Я завжди буду молитися за вас, дорогі діти, і Я завжди відповім на ваш заклик відкупити людство в Очах Бога.

Ваша Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.