973. Я приходжу, щоб оновити землю, щоб звільнити людину від страждань, смутку та гріха

Неділя, 17 листопада 2013 р. Божого, 14:00

Моя ніжно улюблена дочко, Я хочу, щоб світ побачив Мене, свого улюбленого Спасителя, Сина Людського, у всій Моїй Славі, щоб вони були притягнуті до Мого Божого Милосердя.

Я хочу, щоб усі, а особливо ті, які не вірять в Бога, побачили Мене і першими прибігли до Мене. За них Я найбільше хвилююсь і кажу їм наступне. Ви не знаєте Мене. Ви не бачите Мене. Ви не хочете вірити в Мене, але Я люблю вас. Я хочу, щоб ви були частиною Мого Царства, щоб могти щедро обдарувати вас усіма Дарами Мого Нового Раю, Мого Нового Світу, Мого Нового Початку. Я хочу, щоб ви, ваша сім’я, ваші родичі і друзі були як один, разом зі Мною і всім людством. Ви повинні очікувати на цю велику подію – на день, коли світ буде осяяний Моїми Променями і коли він зупиниться на п’ятнадцять хвилин. Коли ви побачите і досвідчите це, ви не повинні боятися. Знайте, що Моя Любов є Божественна і що з того дня світ зміниться до невпізнання.

Не намагайтесь втекти від Мене, бо Я іду з доброю новиною. Я приходжу, щоб оновити землю, щоб звільнити людину від її страждань, смутку та гріха. Я приходжу, щоб знищити все зло у світі, надаючи всім доказ Мого Існування. Коли ви його отримаєте, то ви повинні дозволити Мені підготувати вас до Вічного Життя, яке Я пообіцяв. Вічне Життя – це життя, в якому ви будете жити в тілі і душі зі Мною вічно. Я покладу край вашим стражданням і усуну біль, який ви змушені терпіти через існування сатани, а він буде вигнаний навічно.

Не відкидайте Мене, бо Я не хочу втратити вас. Я Є ваше Спасіння. Я Є Правда. Я Є ваш улюблений Ісус Христос і Я, врешті, невдовзі дам пізнати Себе цілому світові, а особливо тим, які не вірять в Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.