943. Антихрист буде надавати гранти, щоб спонукати компанії, організації та благодійні фонди працювати на його новий єдиний всесвітній торговельний центр

Субота, 19 жовтня 2013 р. Божого, 20:00

Моя ніжно улюблена дочко, Я закликаю усіх Моїх учнів, які почули і розпізнали Мене у цих Посланнях, послухати Мене зараз.

Ця Праця, яка дарована вам, є святою. Незважаючи на муки, знущання, страждання і глузування, які вам доведеться витерпіти через цю Місію, пам’ятайте, що ця Праця є Моєю. Моя остання Місія, дана світові через Божого пророка, є великим Даром для людства. Підніміться понад ті висміювання, з якими ви зустрічаєтеся і знайте, що вони створюються злим духом з метою зупинити Правду. Правда, Моє Святе Слово, буде потоптане і кожен демон, звільнений з глибин Пекла, буде робити все можливе, щоб заглушити Мій Голос.

Втілюючи свої наміри через ті душі, які залишають себе відкритими на зараження, злу працю сатани невдовзі буде замасковано і представлено світові як Святе Писання. Вони скажуть, що ця нова доктрина є божественно натхненною Мною, Ісусом Христом. Цілий світ зверне на неї увагу, коли вона буде представлена вам рівень за рівнем і прийнята з аплодисментами, особливо світським світом. Ті, від яких ви ніколи б не очікували, що вони віддадуть честь Богові, будуть першими в черзі, щоб прийняти серію єресей – брехню проти Мене – коли вона буде об’явлена.

Ніколи раніше Католицька Церква не отримувала такої привселюдної пошани від світових медіа і політичної еліти. Ніколи раніше атеїсти і всі релігії, в тому числі ті, які не вшановують Мене, не відкривали свої обійми і не падали на коліна, щоб віддати честь тим, які стверджують, що вони від Бога.

Коли Мій Образ зникне і його більше не можна буде побачити і коли Мої хрести, Святу Біблію, служебники, вервички, медальйони, парамани і бенедиктинські хрести не можна буде знайти, тоді ви будете знати, що правління звіра розпочалося.

Світ співатиме хвалу антихристу. Як тільки він створить мир – фальшивий мир – посеред воєн, які ж він і допоміг розпочати, він зробить приголомшливу заяву. Антихрист заявить, що він отримав повідомлення від Бога Отця і вони будуть здаватися достовірними. Потім, використовуючи силу окультизму, його побачать як того, хто зцілює багатьох людей і буде здаватися, що він має великі духовні дари. Багато людей будуть здивовані його так званими «чудами», які він, як здаватиметься, робитиме і світ буде вклонятися йому і падатиме до його ніг. Тоді він, антихрист, оголосить себе Ісусом Христом, Сином Людським, і скаже, що прийшов для нього час відновити світ і врятувати все людство. Кожен, хто наважиться спротивитися лихослів’ю та непристойностям, які виливатимуться з пащі звіра, буде суворо покараний.

В цьому часі, через зараження світу сатаною, гріх буде настільки поширеним, що людська гідність досягне найнижчого рівня, коли нечистота, похіть, жадібність і всі інші, огидні в Очах Бога гріхи, будуть чинитися в усіх громадських місцях. Оскільки гріх оголосять природною людською вадою і скажуть вам, що Бог не буде судити вас через цю слабку людську рису, багато людей приймуть гріх і не матимуть сорому в своїх душах.

Світові знаменитості, артисти, засоби масової інформації та зірки кіно намагатимуться, щоб їх побачили з антихристом і його зображення буде помітнішим, ніж будь-кого іншого до нього. Він буде вільно спілкуватися багатьма мовами, він буде привабливим, матиме чудове почуття гумору та надзвичайні комунікативні здібності. Він буде дуже обережним до того, що він говорить про Бога і ніколи не згадуватиме Божу Матір, оскільки вважатиметься, що вона більше не відіграє жодної ролі.

Інтерв’ю антихриста на телебаченні буде звичною подією і люди будуть ловити кожне слово з його уст. Він матиме вплив на політиків у кожній країні і до тих, з ким його будуть бачити, будуть ставитись як до королівських осіб. Але тим не закінчиться. Його будуть цитувати під час проповідей з амвонів усіх церков. Йому будуть віддавати велику честь і високе становище в усіх церквах, поки врешті він не засяде на новому троні у новому храмі Вавилону. Його вплив буде поширюватися на всі банки, торговельні закони та світову економіку.

Антихрист надаватиме гранти, щоб спонукати компанії, організації та благодійні фонди працювати на його новий єдиний всесвітній торговельний центр. Великі багатства будуть накопичувати ті, які захочуть стати частиною імперії антихриста. Кожен, хто присягне на вірність йому або зробить це через релігійні церемонії, через ділові чи торговельні угоди, буде змушений прийняти знак. Ті, які приймуть знак, який буде у вигляді банківської картки і спеціального чіпу, вживленого в руку, віддадуть йому свої душі. Всі ті, які носять Печать Бога Живого, уникнуть лещат антихриста і отримають захист від цього жаху. Не ігноруйте цим попередженням. Не бійтеся його, бо якщо ви будете дотримуватися Моїх вказівок, то будете захищені.

Я пролив багато сліз, даючи вам це Послання і саме тому Мій Біль у тобі, Моя дочко, є таким великим у цей час. Потіште Мене, взиваючи до Мого Милосердя та Мого Захисту.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.