924. Так багато забули про Мене і, в багатьох випадках, сприймають Мене за належне

Вівторок, 24 вересня 2013 р. Божого, 18:00

Моя ніжно улюблена дочко, як самотньо Я Себе почуваю, коли так багато людей, в тому числі вірних Моєму Святому Слову, проводять так мало часу в Моєму товаристві. Як Я сумую за їхньою увагою, хоч би тільки на один момент протягом дня. Так багато забули про Мене і, в багатьох випадках, сприймають Мене за належне. Хіба ви не знаєте, що завдяки простій розмові зі Мною, всього лиш протягом короткого часу, Я виллю на вас Мої Ласки? Ті, які потішають Мене, розмовляючи зі Мною – у будь-який зручний для них спосіб – отримають внутрішній спокій, якого не можна більше знайти ніде у світі.

У своєму прагненні до насолод, зручностей і приємностей, ваші спалахи вдоволення є короткотривалими. Нічого, включно з найбільшими скарбами світу, не наситить вас. Саме завдяки Мені – завдяки Моєму Великому Милосердю – ви отримали найбільший скарб – Дар Життя, наповнений великою славою, чудовим середовищем, досконалим прекрасним тілом і здатністю відчувати постійну любов, яка переповнить вас і принесе вам безмежне щастя. Це є Вічне Життя, а час, який маю на те, щоб привести вас у Моє Нове Царство на землі, є близьким.

Якщо ви розмовляєте зі Мною і просите Мене підготувати вас до цього Великого Дня, то ви будете готові, але це вимагає часу, щоб здійснити зміни, які необхідні вам для Великого Господнього Дня.

Як наречений і наречена, ви повинні мати все приготоване перед Днем Великого Благословення. Ви повинні завчасно підготувати вашу сім’ю, друзів і родичів. А в День, коли Я прийду, ви маєте бути підготовленими як тілом так і душею, щоб бути гідними увійти у Новий Рай і стати свідками цього Славного Переходу.

Кожного дня, коли ви займаєтесь потребами інших людей, ви повинні виділити хоч би десять хвилин на надолуження своїх гріхів. Це дуже важливо, бо Я люблю вас і щиро приймаю. Щоб спілкуватися зі Мною у відповідний спосіб, ви завжди маєте прийти до Мене найперше як покірні слуги. Коли ви схиляєте коліна переді Мною або просто спілкуєтеся зі Мною в своєму серці, завжди розпочинайте зі слів:

Вступна молитва покірного слуги

Ісусе, пробач мене, бо я згрішив.

Амінь.

Тоді ви відчуєте Мою Присутність і Я житиму у ваших душах. Чим частіше ви звертаєтеся до Мене, тим ближчими ви стаєте. Невдовзі Я стану вам приятелем, без Якого ви не зможете жити. Тоді ви будете звертатися до Мене при кожній найменшій справі і Я буду поруч. Я завжди буду стежити за тим, щоб ті з вас, які проводять час у Моєму товаристві, отримували великі Ласки, а Моє Благословення приносило спокій душі і мир розуму. Пам’ятайте, що Я миттєво відповідаю тим, які шукають Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.