873. Бог Отець: Антихрист вже готовий, щоб об’явити себе

Середа, 7 серпня 2013 р. Божого, 18:50

Моя найдорожча дочко, світ повинен підготуватися до прибуття найбільшого ворога людства, відколи Мої діти були поселені на цій землі.

Антихрист вже готовий, щоб об’явити себе, а його план полягає в наступному. Він чекатиме, поки війни не будуть лютувати по цілому світі. Тоді він виступить і створить фальшивий мир у державі Ізраїль, об’єднавши євреїв з палестинцями у неправдоподібний союз. Всі будуть щедро обсипати його похвалами. Та він на цьому не зупиниться, бо буде рухатися таким темпами, що це здивує багатьох і він вестиме мирні перемовини у багатьох охоплених війною країнах. І його знову будуть возвеличувати, а потім мільярди людей по цілому світі будуть з надзвичайною прихильністю захоплюватися ним.

Тоді виглядатиме, що все є добре. Невдовзі по тому він займеться благодійною діяльністю і зв’яжеться з головними світовими банками, щоб створити нову потужну фінансову установу. Багато бізнес-компаній та політичних лідерів будуть втягнуті у його чисельні плани. Невдовзі буде створений новий монстр, який має сприяти зростанню світової економіки. Це буде новий Вавилон, центр усієї влади, з якого торгуватиме світова еліта і багатії. Його вважатимуть джерелом добрих новин, з яких люди отримають всіляку користь в кожний спосіб, починаючи від місць праці і закінчуючи домівками, де вони живуть, та поживи, якою годують свої сім’ї.

Антихрист буде оточений великою славою. Тоді він разом із лжепророком створить глобальне партнерство, яке представлять як найбільшу гуманітарну ініціативу. Світ аплодуватиме новому Вавилону і всі будуть силуватися здобути хоч невелику крихту місця для себе в його центрі.

Новий Вавилон, як буде сказано всім, має прославляти велике, пропагувати захист довкілля, обійняти матір-землю, а також позбавити світ від бідності завдяки багатству, яке виллється з його мерзенних уст.

Коли це станеться, Рука Мого втручання переверне світ довкола його осі. Я не збираюся стояти осторонь, не попередивши Моїх дітей про наслідки прийняття цієї мерзоти, створеної в глибинах Пекла і застосованої проти людства. Мої великі знамення з’являться, щоб їх побачили усі ті, які приймуть і визнають цю зневагу в Моє Пресвяте Ім’я.

Я струсону світ і він похитнеться. Ніхто не зможе проігнорувати Мого Втручання. Потім Я кину вогонь на третину землі. Невдовзі виникне голод, але не з Моєї Руки – він настане через умисне осквернення землі антихристом. Коли він та його когорти заподіють зло довірливим людям у багатьох країнах, Я завдам удару у відповідь.

Попри те, що це страждання буде важко витерпіти, не бійтеся, діти, бо воно буде коротким. Моя Любов до усіх вас величезна, але Моя Справедливість швидка, а Моя кара – велика.

Ви не повинні приймати того, що вам підносять. Коли ви побачите, як людина миру, антихрист, отримує звання і нагороди за свої великі діла у сплюндрованих війною країнах, то знайте, що Моє Втручання близьке.

Ви повинні залишатися в єдності з Моїм Сином, Ісусом Христом, повсякчас і молитися, щоб Таїнства були доступними для вас від вірних священиків та духовенства в часи випробувань, які на вас очікують.

Моя Воля буде сповнена.

Ніщо не зможе зупинити і не зупинить здійснення Остаточного Завіту, де Мій Син буде царювати у Мирі.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.