839. Єдиний Світовий Порядок є найбільшою пародією на Правдивого Триєдиного Бога

П’ятниця, 5 липня 2013 р. Божого, 14:10

Моя ніжно улюблена дочко, є одна релігія, яка приносить Мені найбільше страждання і нею є фальшива релігія, яка боготворить звіра. Єдиний Світовий Порядок є найбільшою пародією на Правдивого Триєдиного Бога, а ті, які належать до дому сатани, потребують великої кількості ваших молитов. Вони є обдуреними, оскільки вірять, що є інший бог, який любить їх. Їм говорять, що Свята Трійця є фальшю і що Мій улюблений Отець є злим. Вони не визнають, що Він їх створив і їхні голови переповнені величезною кількістю брехні, і тому вони ніколи не відкриють свій розум на Правду. Через свою відданість окультизму вони є опановані сатанинськими силами, що пожирають їхні душі, які переповнені ненавистю не лише до Бога, але й до всіх Божих дітей.

Вони люблять тільки себе, а їхня пристрасть до задоволень наповнює їх ненаситним прагненням до більшого. Жодна кількість приємностей цього світу не задовольнить їх, тому що вони будуть прагнути щораз то інших непристойностей. Вони отримують задоволення від того, що забирають життя і в своїх душах не відчувають жодних докорів сумління за брутальні вбивства, в яких вони винні. Їхній вплив поширюється по всій землі, посеред кожного народу. Послідовники диявола обертаються серед багатих, лідерів у світі бізнесу, урядів, королівських родин, організацій, включно із засобами масової інформації, виконавчої влади, юстиції і Церкви.

Будь-ласка, не легковажте їхньою владою. Попри те, що їх небагато і що вони не проникли в усі частини ваших спільнот, вони все ж таки завдадуть жахливого лиха. Вони не тільки продали свої душі дияволові, вони ще й будуть тягнути інші невинні душі у прірву зі звіром та його демонами.

Вам усім, які Мене любите, Я надам Благодаті, щоб перемогти цю зловісну і впливову групу, яка проклинає Мене кожної миті дня, якщо ви будете відмовляти цю коротку Молитву Хрестового Походу.

Молитва Хрестового Походу [112]

Про Благодать Спасіння

Найдорожчий Ісусе, я закликаю Тебе огорнути душі тих, які були заражені сатаною, Твоєю особливою Благодаттю Спасіння.

Звільни їхні душі з нечестивого полону, з якого вони не можуть вибратися.

Амінь.

Звір найперше домагатиметься цих бідних душ як своєї власності і вони впадуть долілиць, щоб вклонитися антихристові. Всі ви повинні багато молитися, щоб влада, яку сатана має над ними, могла бути зламана і щоб їхні серця відкрились на Моє Велике Милосердя.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.