827. Правда визволить вас. Брехня знищить вас

Неділя, 23 червня 2013 р. Божого, 18:37

Моя ніжно улюблена дочко, як розривається Моє Серце через страждання Моїх бідних улюблених служителів, які починають бачити замішання, яке з’являється зараз в Моїй Церкві. Їм Я кажу наступне. Зупиніться і робіть те, що ви повинні робити, щоб служити Мені під покрівлею Моєї Церкви. Залишайтеся непохитними у Моєму Вченні. Не приймайте нові так звані богословські пояснення щодо того, Ким Я Є, що Я зробив для людства чи як Я повернуся, щоб заявити про Своє право на всіх Божих дітей, які приймуть Моє Милосердя. Довіряйте тільки Моєму Святому Слову, даному вам через Моїх апостолів і в Найсвятішій Біблії. Не приймайте нічого, що відрізняється від Святих Таїнств або від того, що вам було сказано про необхідність спокутування своїх провин.

Я Є Істина. Вам була дана Істина. Тільки Істина може врятувати ваші душі від засудження. Правда визволить вас. Брехня знищить вас. Я урочисто обіцяю кожному з вас, Мої дорогоцінні висвячені слуги, надзвичайні Ласки, щоб ви змогли вистояти перед обличчям переслідування, коли ваша віра буде випробувана до межі, якщо ви будете відмовляти цю молитву.

Молитва Хрестового Походу [110]

Для духовенства.
Щоб залишатися вірними Твоєму Святому Слову

О мій найдорожчий Ісусе, я благаю Тебе зберегти мене сильним і мужнім, щоб я міг захищати Істину в Твоє Пресвяте Ім’я.

Я благаю, дай мені Благодать, якої Я потребую, щоб свідчити про Твоє Святе Слово повсякчас.

Дозволь мені витримати натиски, щоб пропагувати неправду, коли я знаю в своєму серці, що вона ображає Тебе.

Допоможи мені залишатися вірним Твоєму Святому Слову аж до дня моєї смерті.

Амінь.

Мої висвячені слуги, Я маю дати вам ще одне слово застереження.

Ви повинні захищати Дар Примирення і визнати, що тільки ті, які шукають каяття за свої гріхи і приймають Мене, Ісуса Христа, як ключ до свого спасіння, приєднаються до Мене в Раю.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.