822. Це в межах Римської Імперії проти Мене повстане велика мерзота

Субота, 15 червня 2013 р. Божого, 16:48

Моя ніжно улюблена дочко, так само як Я йшов сам під час повільної і болючої ходи на вершину гори Голготи, так само буде йти і Моя Армія Залишку.

Коли Я піднімався на ту гору тортур, Мене оточували сотні римських солдат, які заблокували шлях усім тим, які хотіли втішити Мене. Хоч і не було необхідності охороняти всього лише одну людину такій великій кількості солдат, однак їхня присутність мала продемонструвати багато речей. Вони хотіли показати Моїм послідовникам і кожному, хто намагався поширювати Правду Мого Вчення, хто контролює ситуацію. Цей акт агресії повинен був пригрозити і залякати всіх тих, які наважувалися виявити Мені вірність.

Євреї відкинули Мене, а потім зрадили Мене. Римляни розіп’яли Мене і саме в Римі Моєму улюбленому апостолу Петру було вказано встановити Мою Церкву на землі, оскільки Я бажав, щоб Моя Церква була встановлена серед тих, які переслідували Мене.

А зараз, коли невдовзі має відбутися Моє Друге Пришестя і коли Я розкриваю Мою Остаточну Місію у зв’язку з Моїм поверненням, щоб привести людство до остаточного спасіння, яке Я пообіцяв, історія повториться. Євреї і надалі будуть Мене відкидати, поки не відбудеться Попередження. Вороги Бога скрізь піднімуться проти Мене. Ті, які люблять Мене і ті, які говорять, що вони Мене представляють, зрадять Мене.

Це в межах Римської Імперії проти Мене повстане велика мерзота. Вавилон, дім Римської імперії, де знаходяться народи, які покинули Бога на користь фальшивих богів, буде місцем, з якого вивергатиметься уся брехня.

Звір з десятьма рогами – це Європа, а в Римі армія повстане проти Мене. Вони знову будуть відповідальні за розп’яття перед Великим Днем. Вони принесуть остаточну зневагу, коли розіпнуть і зруйнують Моє Містичне Тіло на землі. Моє Тіло – це Моя Церква. Ті, які відокремляться від Мого Тіла, вибравши дотримання нової доктрини, зрадять Мене, і все ж вони матимуть зухвалість піднятись і говорити, що вони походять від Мене.

Того дня, коли буде представлена Нова Єдина Світова Релігія, яка буде схвалена підрозділами в Католицькій Церкві, як і було передбачено, небо потемніє і сильний грім вдарить в землю. Це буде так, як було в ту мить, коли Я віддав Мій останній подих на Хресті і коли Гнів Мого Отця вдарив у гору Голготу. Це буде знаком того, що Моя Єдина Правдива Церква була забрана, а її місце зайняла фальшива поганська мерзота і коли це станеться, ви повинні знати наступне. Саме тоді скрізь на людський рід впаде дощ покарань.

Кожен можливий знак буде дано з Небес, щоб попередити тих, які є на стороні лжепророка і його майбутнього спільника, антихриста, що їхні дні будуть полічені. Їм буде показано, що це означає зазнати Гніву Мого Отця. Багато єпископів і священиків усвідомлять Правду на цьому етапі і боротимуться проти тієї нечестивості. Вони не залишать Мене і будуть вести Мою Правдиву Церкву на землі. На жаль, багато хто не матиме відваги, щоб зробити це і вони будуть як ті ягнята, яких ведуть на заріз. Але вони будуть потішені знанням того, що Я ніколи їх не залишу. Я надішлю їм значну допомогу і Моя Армія Залишку підніметься і буде поширювати Євангеліє, хоч вона скрізь буде відсунута на узбіччя. Вони будуть проповідувати в кожному куточку світу і будуть безстрашними. Їхня любов до Мене переможе роботу антихриста. Їхній послух щодо Мене і їхня відповідь на Мої Молитви Хрестового Походу врятують мільярди душ.

А потім Мій План буде завершено.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.