816. Я буду творити чуда по цілому світі, щоб довести скептикам, що це Я, Ісус Христос, послав Мого пророка підготувати усіх вас до Мого Другого Пришестя

П’ятниця, 7 червня 2013 р. Божого, 23:45

Моя ніжно улюблена дочко, усі ті, які знають Правду і приймають пророцтва, які містяться в Книзі Мого Отця, повинні визнати, що Він уділив світові найбільшого Милосердя.

Тепер, коли наближається час Мого Другого Пришестя, ті, які розпізнають Мій Голос і слухають Мене, повинні присвятити свій час для розповсюдження Мого Слова і молитися за спасіння усіх своїх братів і сестер.

Мої улюблені учні, на вас виливаються Мої Благодаті і ви повинні залишатись впевненими у собі, коли допомагаєте іншим підготуватись до Мого Другого Пришестя. Навіть коли вони викрикують непристойності, ви повинні зберігати спокій. Ця Місія буде найбільш зневаженою від часу Мого Розп’яття, але знайте, що це є та Місія, яка врятує мільярди душ.

Це є Мій час. Цей час був відведений для Мене Моїм улюбленим Отцем, як і було узгоджено. Це час Мого Царювання, коли Нове Небо і Нова Земля з’єднаються в одно. Так як Воля Мого Отця сповнюється на Небі, так само вона буде сповнена і на землі. Все стане одним. Ненависть, страждання і сили зла припинять своє існування. Всі ваші зусилля для порятунку власних душ і молитви, щоб рятувати інших, будуть того варті, незважаючи на те, як важко вам буде. Нехай вони кричать на вас, б’ють вас, знущаються над вами, обзивають брехунами і жорстоко ставляться до вас. Чим більше ви будете терпіти, тим більше душ ви приведете до Мене.

Я накреслив для вас цей шлях і він захищений усіма ангелами на Небі. Кожен злий дух буде намагатися зашкодити цій Праці, буде створювати перепони і буде намагатися зупинити вас на цьому шляху до Мене, але все буде марно. Вони не зможуть зупинити Мене, коли Я намагаюся дотягнутися до вас і притягнути вас ближче. Вас будуть мільярди. Ті, які зараз відмовляються підготуватись, зроблять це з часом. Ви не можете дозволити їм сповільнити вас, оскільки час є короткий.

Кожному з вас, з Моєї Армії Залишку, Я уділю особливі Благодаті і Я буду творити чуда по цілому світі, щоб довести скептикам, що це Я, Ісус Христос, послав Мого пророка, щоб підготувати вас усіх до Мого Другого Пришестя.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.