741. Я прагну, щоб всі Мої послідовники зберігали піст від найближчого понеділка до години 15:30 Страсної П’ятниці

П’ятниця, 22 березня 2013 р. Божого, 21:45

Моя ніжно улюблена дочко, Я прагну, щоб всі Мої послідовники зберігали піст від понеділка до години 15:30 Страсної П’ятниці.

Навіть маленький піст допоможе вам зрозуміти Мій План Спасіння і ви зможете побачити, як допомогти Мені рятувати душі всіх грішників.

Через цей піст ви знову станете цілісними. Очищення тіла відновить ваш дух. Я також прагну, щоб ви приступили до Таїнства Сповіді, або тієї форми примирення, яка є доступною для вас. Якщо ви не в змозі прийняти це Таїнство, тоді Я прошу вас прийняти Дар Мого Повного Відпусту, який Я надав вам раніше.

[Фрагмент Послання від вівторка, 31 січня 2012 р. Б., 21:30

Ви повинні відмовляти цю молитву протягом семи днів поспіль і вам буде даний Дар Повного Відпусту і Сила Святого Духа.

Молитва Хрестового Походу [24]

Повний відпуст для відпущення гріхів

О мій Ісусе, Ти – Світло землі.

Ти – Полум’я, яке торкається всіх душ.

Твоє Милосердя і Любов не знають меж.

Ми не гідні тієї Жертви, яку Ти звершив через Свою смерть на Хресті, але ми знаємо, що Твоя Любов до нас є більшою від нашої любові до Тебе.

Уділи нам, Господи, Дар смирення, щоб ми були гідними Твого Нового Царства.

Наповни нас Духом Святим, щоб ми могли крокувати вперед і вести Твою Армію, щоб проголошувати Істину Твого Святого Слова та підготувати наших братів і сестер до Слави Твого Другого Пришестя на землю.

Ми почитаємо Тебе.

Ми прославляємо Тебе.

Ми жертвуємо себе, наші скорботи, наші страждання як дар для Тебе, щоб рятувати душі.

Ми любимо Тебе, Ісусе.

Помилуй всіх своїх дітей, де б вони не були.

 Амінь.

Я бажаю, щоб ви з’єдналися зі Мною в дусі, наче ви були б присутніми з Моїми апостолами на Моїй Тайній Вечері. Ви будете ділитися зі Мною прісним хлібом і будете споживати зі Мною при Моєму столі. Ви, Мої послідовники, можете розділити зі Мною Мою Чашу Страждання з власної вільної волі, якщо приймете Мою пропозицію.

Якщо ви приймете її, то будете в переблаганні за гріхи смертної людини рятувати мільйони душ. Я уділю Милосердя найбільш зачерствілим грішникам в обмін на ваш Дар страждання.

Ось Молитва Хрестового Походу для вас, якщо ви бажаєте розділити Мою Чашу Страждання. Якщо можете, відмовляйте її три рази на день, але найкраще під час посту.

Молитва Хрестового Походу [103]

Щоб розділити Чашу Страждань з Христом

Я падаю перед Тобою, дорогий Ісусе, до Твоїх Стіп, щоб Ти вчинив зі мною те, що хочеш, на благо всіх.

Дозволь мені розділити з Тобою Твою Чашу Страждання.

Прийми цей дар від мене, щоб Ти міг врятувати ці бідні душі, які є загублені і не мають надії.

Візьми мене у тілі, щоб Я міг розділити Твій Біль.

Тримай моє серце в Твоїх Святих Руках і приведи мою душу до єдності з Тобою.

Через мій дар страждання я дозволяю Твоїй Божественній Присутності обійняти мою душу, щоб Ти міг визволити всіх грішників і об’єднати всіх Божих дітей на віки вічні.

Амінь.

Ця жертва з вашого боку, запропонована Мені, Ісусові Христові, Відкупителю всього людства, дозволить Мені вилити Моє Велике Милосердя на увесь світ.

І найважливіше, Я врятую навіть тих, які ненавидять Мене. Ваші молитви і жертви є їхньою єдиною Ласкою порятунку, тому що без них злий дух знищив би їх.

Якщо ви не захочете прийняти це страждання, то Я і так уділю вам великі благословення і попрошу вас продовжувати свою подорож зі Мною, щоб розбудити світ від сну, щоб Я міг підняти завісу фальші, яка його прикриває.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.