694. Матір Спасіння: Христова Армія Залишку затріумфує

Четвер, 31 січня 2013 р. Божого, 15:30

Мої улюблені Божі діти, Я є ваша Небесна Матір, Мати Милосердя, Матір Спасіння. Ви є Мої дорогоцінні діти і Я покриваю вас усіх Мої Покровом Спасіння, коли ваші втомлені душі змагаються в болю.

Моліться, Мої діти, до Мого Сина з цілковитою довірою і вірою в Його Милосердя. Він вас ніколи не підведе. Поки ви терпите біль і смуток, бо знаєте Правду і відчуваєте себе нещасними через несправедливість, яку бачите довкола себе, ви повинні перебувати в мирі. Адже ви оточені Божою Любов’ю Мого Отця і благословенні Ласками Мого Сина, якими Мій Син обдаровує вас, збагачуючи ваші душі.

Ви не можете дозволити страху і тривогам відвернути вас від тієї ролі, яку Мій Син призначив для вас. Залишок Армії Христа затріумфує і на своєму шляху збере мільярди душ, які представить перед Божим Престолом.

Яке велике благословення ви отримали! Ті з вас, які будуть вести і допомагати Молитовним Групам Мого Сина, будуть спасати мільярди душ. Ці молитви, як ніякі інші, були надані людству як Дар, з яким пов’язані особливі Ласки. Ви не знаєте про те, що тих душ, яких ви допомагаєте рятувати, є в тридцять разів більше, коли ви відмовляєте ці молитви. Вони дають вам можливість потішити Серце Мого Сина через зміцнення і збільшення числа тих душ, яких Він потребує, щоб виконати Свій План Спасіння.

Дякую за відповідь на прохання Мого Сина з Небес. Протягом останніх двох тижнів ви отримали багато Ласк. Плоди цих Ласк стануть для вас виразнішими, коли ви будете просуватися вперед Дорогою Правди до Вічного Життя.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.