625. Ті, які дотримуються Божих Законів, будуть демонізовані і їх будуть розшукувати

Неділя, 25 листопада 2012 р. Божого, 18:45

Моя ніжно улюблена дочко, Мої учні повинні зрозуміти, що випробування, які вони зносять в Моє Ім’я, лише зроблять їх сильнішими.

Ви всі, послідовники цих Святих Послань, ніколи не повинні дозволяти, щоб вас зламали напади інших людей.

Навіть якщо так станеться, що вас будуть топтати та копати, коли ви будете лежати беззахисними, знайте, що Я і тоді вас підніму. Ви будете ставати щораз сильнішими, а потім ваш страх зменшиться.

Моліться за цих людей, тому що це не їхня вина. Шахрай використовує їх, щоб відвернути вас від цієї Місії.

Зараз ви повинні взяти до відома, що Моє Милосердя невдовзі огорне людство немов полум’я вогню і поглине душу кожної людини. Коли це відбудеться, світ стане спокійнішим. Так багато душ навернеться, і це є добре. Але антихрист прийде, як буря серед ночі і розпорошить це відчуття спокою.

Він буде втручатися в життя людей, хоч на початку вони цього й не помітять. Він стане дуже потужним світовим лідером, але ніколи не можна дивитися йому прямо в очі. Дивіться тільки вниз. Складіть вашу довіру в Мені і моліться, щоб ті, над якими він запанує, могли бути відкупленими.

Ви повинні бути добре підготовленими, як у випадку бурі, про яку знаєте, що вона насувається. Не залишайте жодної частини будинку без захисту. Приготуйтеся до труднощів. Ізолюйте себе і свою сім’ю від небезпеки. Ця людина отримала багато влади від звіра, отож ви повинні захистити себе від нього, інакше це призведе до забруднення ваших душ.

Його злоба буде ретельно прихованою від вас і якщо ви не будете підготовлені, то потрапите в його пастку.

Боротьба між добром і злом відбудеться одночасно, як на землі, так і за її межами.

Проблема цієї війни полягатиме в тому, що ті, які стоятимуть на стороні антихриста і лжепророка, розглядатимуться як великі доброчинці для цілого світу.

А ті, які дотримуються Божих Законів, будуть демонізовані і їх будуть розшукувати.

Мій Притулок є тим місцем, куди вам потрібно втекти. Кожна крапля Моєї Крові з Мого Найсвятішого Серця проллється на вас, щоб захистити вас.

Ніколи не почувайтеся розчарованими. Ніколи не почувайтеся самотніми. Я об’єднав усіх вас через цю та інші місії. Всі ті, які виконують вказівки, які Я даю через усіх правдивих пророків і візіонерів, з часом допоможуть спасти мільярди душ.

Навіть двадцять мільйонів з-поміж вас, завдяки вашій витривалості, випробуванню, стражданню і молитвам, можуть врятувати більшість людства.

Це є Моєю Обітницею щодо вас.

Моліться, моліться, моліться за всіх ваших братів і сестер. Адже об’єднавшись, ми всі станемо частиною Мого Нового Царства, і все буде добре.

Хоч потрібно ще виконати багато праці для навернення людського роду, не майте сумнівів.

Це буде нелегко, але сили і Благодаті, які Я надаю для цієї Місії, забезпечать, що Свята Воля Мого Отця може бути виконана в такий спосіб, як і повинна.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.