62. Особливі Ласки, обіцяні за взивання до Ісуса заледве одного дня

четвер, 14 квітня 2011 р., 11:00

Моя улюблена дочко, дякую тобі за присвячення більше часу на цю Найсвятішу Працю. Прийшов час для всіх вас відкрити свої серця для Мене, хоча б на один день, щоб дати Мені змогу наповнити вас особливими ласками. Ці ласки зараз будуть уділені тим з вас, які забули, шо Я Існую, коли час наближається до Страсної П’ятниці.

Коли час для могутньої Новени [Дев’ятниці] до Божого Милосердя наближається, цей час буде використаний для того, щоб наповнити ваші душі особливим Даром від Мене. Робіть зараз так, як Я кажу і моліться сьогодні до Мене своїми власними словами. Ласки, які Я надам вам, не тільки наблизять вас до Мого Пресвятого Серця, але й наповнять вас Святим Духом. Моліться Мою Новену зі Страсної П’ятниці і включіть до неї так багато душ, скільки зможете, і Я врятую кожну.

Тих з вас, які відступають, навіть після ревного служіння Мені, Я буду піднімати знову і знову. Ніколи не бійтеся повернутися до Мене, якщо ви збилися зі шляху. Я ніколи не покину тих, які продовжують повертатися до Мене. Оскільки ви є грішниками, це, як правило, буде відбуватися. Ніколи не бійтеся, Я стою поруч з кожним із вас, готовий обійняти вас кожного разу. Гріх може бути прощеним. Ніколи не відчувайте вину за гріх, якщо ви хочете звернутися до Мене, щоб попросити прощення. Я завжди поруч.

Мої діти, використайте Страсний Тиждень, щоб нагадати всім про Жертви, які Я зробив для грішників. Моє співчуття, як і раніше, сильне. Воно ніколи не зменшувалося для душ, навіть тих, чиї гріхи наносять Мені глибоку образу. Якщо душа попросить прощення, тоді цей гріх буде відпущений. Моя Новена до Божого Милосердя прищепить найпотужніші ласки, якщо її відмовляти від Страсної П’ятниці перед святом Милосердя протягом дев’яти днів. Відмовляючи її, ви не тільки врятуєте свої власні душі, але й мільйони інших. Зробіть це для Мене.

Ваш вічно люблячий і вірний Божественний Спаситель
Ісус Христос

 

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.