62. Особливі Ласки, обіцяні за взивання до Ісуса хоч би протягом одного дня

Четвер, 14 квітня 2011 р. Божого, 11:00

Моя улюблена дочко, дякую тобі за більшу кількість присвяченого часу на цю найсвятішу Працю. Прийшов час для усіх вас відкрити свої серця для Мене принаймні протягом одного дня, аби дозволити Мені наповнити вас особливими Ласками. Ці Ласки будуть уділені зараз тим із вас, які в час, коли наближається Страсна П’ятниця, забули, що Я Існую.

Наближається час потужної Дев’ятниці до Божого Милосердя, цей час буде використовуватись для того, щоб наповнити ваші душі особливим Даром від Мене. Роби зараз все, що Я кажу і молися сьогодні до Мене своїми словами. Ласки, якими вас обдарую, не лише наблизять вас до Мого Найсвятішого Серця, але й наповнять вас Святим Духом. Моліться Мою Дев’ятницю, починаючи від Страсної П’ятниці і включіть до неї якомога більше душ, довірте Мені стільки душ, скільки зможете, а Я врятую кожну із них.

Тих з вас, хто падає, навіть після того, як Мені довірилися, Я підійму знову. Ніколи не бійтеся повернутися до Мене, якщо ви заблукали. Я ніколи не відкину тих, які повертатимуться до Мене. Оскільки ви є грішниками, то це продовжуватиме відбуватися. Ніколи не бійтеся, бо Я знаходжуся поруч кожного з вас і готовий прийняти вас кожного разу. Ніколи не почувайтеся переобтяженими провиною гріха, коли ви відчуваєте потребу звернутися до Мене, щоб попросити прощення. Я є завжди поруч із вами.

Мої діти, використайте Великий Тиждень, щоб пригадати собі усі Жертви, які Я витерпів за грішників. Моє співчуття до вас і досі є сильним. Воно ніколи не зменшувалося з огляду на душі – навіть ті душі, чиї гріхи важко ображають Мене. Якщо душа шукає прощення, то гріх буде відпущений. Моя Дев’ятниця до Божого Милосердя надасть вам найсильніші Благодаті, якщо ви почнете молитись її зі Страсної П’ятниці і закінчите через дев’ять днів, у день приготування до Свята Божого Милосердя. Відмовляючи її, ви не лише врятуєте свої власні душі, але і мільйони інших. Зробіть це для Мене.

Ваш завжди люблячий і вірний Божественний Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.