614. Римо-католики будуть змушені відправляти Богослужіння в прихованих місцях або в безпечних церквах

Неділя, 11 листопада 2012 р. Божого, 22:00

Моя ніжно улюблена дочко, ви повинні зібратися разом і шукати ті душі, які не знають Правди.

Простягніть свої руки. Заохочуйте їх до слухання Правди. Їхнє життя та їхні душі можуть бути втрачені, якщо ви не допоможете їм прийти до Мене.

Хрестовий Похід, Місія Залишку Церкви на землі буде такою ж важкою, як і в середньовіччі. Він не буде включати в себе фізичну боротьбу, як у випадку армії, яка бореться під час звичайної війни.

Це буде духовна війна, хоч деякі війни стануть причиною для створення мільйонів молитовних груп, спрямованих на послаблення сили антихриста.

Ці молитви були написані на Небесах і обіцяють надзвичайні Благодаті.

Вони мають лише одну мету – порятунок всіх душ: кожної дитини, кожного віровизнання, кожної статі, кожної релігії і атеїстів. Це є Моїм найбільшим прагненням.

Ви, Мої учні, перебуваєте під Моїм керівництвом. Благодаті, які Я виливаю на вас, вже приносять свої плоди. Незабаром Я дам вам силу притягнути тисячі нових душ завдяки Благодаті Молитов Хрестового Походу.

Ви напевно думаєте, як невелика молитовна група може осягнути такі навернення? Відповідь є дуже проста. Завдяки тому, що ви є захищені Моїм Отцем і керовані безпосередньо Мною, ви досягнете успіху. Ви не можете зазнати невдачі. Хоч ви будете зазнавати багато розпорошень і суперечок, а також внутрішньої боротьби, на які можна очікувати в цій праці, Я завжди буду поруч з вами.

Пам’ятайте, ми вже зараз готуємось до виведення з ладу Моїх бідних висвячених слуг, що буде результатом наступаючого розколу, який ось-ось виникне в християнських церквах.

Отож, хоч Армія Залишку буде ведена священиками та іншими християнськими духівниками, багато буде і світських слуг, бо це буде час, в якому бракуватиме священиків.

Ви, Мої учні, будете змушені збиратися і переховувати Гостії – Святе Причастя, оскільки воно буде важко доступне. Ті з вас, які є римо-католиками, будуть змушені відправляти Месу [Божественну Літургію] в прихованих місцях або в безпечних Церквах.

Буде створена місія, подібна до переслідування і вигнання євреїв німецькими нацистами, для викорінення так званих зрадників Нової Світової Церкви, про яку скажуть, що вона є для всіх релігій.

Ви будете звинувачені в оскверненні «меси», їхньої новоствореної форми Богослужіння, де Я не буду присутній у Святій Євхаристії, бо це буде мерзотою в Очах Мого Отця.

Моє Тіло і Кров будуть присутні в Месах, які будуть відправлятися в тих осередках і прихованих місцях, де ви будете присягати на вірність Переісточенню, щоб вчинити Таїнство Святого Жертвопринесення Меси справжнім і прийнятним Моїм Отцем.

Я і надалі повчатиму вас, коли ви будете продовжувати створювати молитовні групи «Ісус до людства» по цілому світі.

Багато з них вже створюються щодня. Дякую тим, які дотримуються Моїх вказівок та проявляють послух.

Зберігайте спокій. Ви повинні більше довіряти. Відкиньте свій страх, бо він не походить від Мене. Зараз ми зростаємо і поширюємося в усіх куточках землі. Невдовзі всі підуть слідом за вами, і коли це відбудеться, молитва змінить світ через навернення.

Я люблю вас усіх. Я вдячний і зворушений, що ви відразу ж відповіли Мені в цій важливій Місії, найбільшій, яка є організована для того, щоб привести всіх грішників до дому Отця і врятувати їх від впливу і спокус звіра.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.