611. Це щеплення буде отрутою і буде подано вам як частина універсального плану медико-санітарної допомоги

photo_2023-05-11_13-45-22

П’ятниця, 9 листопада 2012 р. Божого, 21:00

Моя ніжно улюблена дочко, завдяки цій Місії всього за два роки було навернено і врятовано мільйони душ. Одне твоє страждання врятувало десять мільйонів душ, як Я і обіцяв. Хоч може здаватися, що нещастя у світі посилюються, проте багато душ було врятовано через ваші молитви.

Страждання в Моє Ім’я завжди погіршується і стає таким болісним, що його важко знести. А найбільш інтенсивним воно є тоді, коли сатана злиться. В даний час його гнів посилюється і тому такими болючими є напади на тебе. Він і його демони є навколо тебе, але вони не можуть заподіяти тобі фізичної шкоди, тому що тебе захищає Рука Мого Отця. Це не зменшує бичування, яке ти зараз зносиш під час другої річниці цієї Місії. Але знай наступне.

Найбільше страждання настає тоді, коли місія чи діяльність жертовної душі зазнає успіху. Чим більше душ врятовано, тим потужнішими є напади злого духа. Його діяльність у світі зараз посилюється у видимий спосіб. Він, який докладає багато зусиль, щоб приховати своє існування, прокладає шлях до духа тих бідних людей, які самі відкриваються на нього через пожадання світських насолод і любов до влади.

Сила сатани полягає в його здатності так обманювати людей, щоб вони були переконані, що він – це всього лише символ, який застосовують християни, щоб пояснити різницю між добром і злом.

Сатана розуміє ту небезпеку, яку несе за собою виявлення його присутності. Якщо б він це допустив, то більше людей би дізналося, що Бог існує.

Він не хоче цього, тому творить усвідомлення свого існування серед тих, які віддають йому честь. Ті люди, які приймають існування сатани, почитають його так, як це роблять люди, які беруть участь в Месах [Божественних Літургіях] в католицьких церквах або в служіннях, які відправляються в церквах для прослави Бога.

Так багато душ було викрадено. Бог, Мій Предвічний Отець, має намір повернути їх завдяки Його Попередженню і карам, які будуть спрямовані проти тих, які гуртуються, щоб поклонятися звірові.

Мій Отець буде викривати тих послідовників сатани, які осквернюють Його церкви.

Вони є метою Його покарань і якщо вони не припинять це робити через власний вільний вибір, то будуть повалені Рукою Бога.

Скрізь спостерігається зростання цих сатанинських груп, які з’являються в світі через мережу організацій і підприємств.

Вони є всюди: таємно організовують мітинги та заколоти, створюють мерзенні плани по знищенню мільйонів невинних людей.

Вони введуть одну із форм геноциду в рамках обов’язкового щеплення ваших дітей, за вашою згодою або без неї.

Це щеплення буде отрутою і буде подано вам як частина універсального плану медико-санітарної допомоги.

Зараз їхні плани матеріалізуються і вони вже почали їх вводити. Деякі з їхніх планів в одній з європейських країн були зупинені Моїм Отцем завдяки молитвам жертовних душ.

Дивіться попереду і позаду себе. Придивляйтесь уважно до, здавалося б, невинних нових приписів, введених у ваших країнах і поданих так, щоб ви відчували, що вони мають поліпшити ваше життя. Багато з них служать лише для того, щоб вас поневолити і змусити вас відмовитись від своїх прав прав на користь того, що видається демократичними законами.

Демократія буде замінена диктатурою, але вона не буде відкрито представлена народам як така. Коли мільйони відмовляться від всіх своїх прав в ім’я нових, толерантних законів, тоді буде вже занадто пізно. Ви станете в’язнями.

Головні світові лідери спільно працюють, щоб впровадити свої нові плани. Вони є частиною тієї еліти, метою якої є жадібність, багатство, контроль і влада. Вони не визнають Сили Бога. Вони не вірять, що Моя Смерть на Хресті була для того, щоб врятувати їх від пекельного вогню.

Я повинен показати їм, як вони помиляються. Прийшов Мій час, щоб Я довів їм Моє Милосердя і Мою Любов до них.

Я прошу, відмовляйте цю Молитву Хрестового Походу.

Молитва Хрестового Походу [84]

За просвітлення душ еліти,
яка править світом

О дорогий Ісусе, я благаю Тебе просвітити душі еліти, яка править світом.

Вияви їм доказ Свого Милосердя.

Допоможи їм відкрити свої серця і виявити правдиву покору для почитання Твоєї великої Жертви через Твою смерть на Хресті, коли Ти помер за їхні гріхи.

Допоможи їм розпізнати, Хто є їхнім правдивим Творцем, Хто є їхнім Сотворителем і наповни їх Благодаттю, щоб побачити Правду.

Будь-ласка, перешкодь їхнім планам по скривдженню мільйонів людей через вакцинації, нестачу продовольства, примусові усиновлення невинних дітей та руйнування сімей, щоб цього не сталося.

Зціли їх.

Огорни їх Твоїм Світлом і забери їх до Лона Твого Серця, щоб врятувати їх від пасток злого духа.

Амінь.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.