566. Гріх може бути відпущений лише за життя. Не після смерті

Середа, 26 вересня 2012 р. Божого, 22:12

Моя ніжно улюблена дочко, Я допускаю для тебе сьогодні ці інтенсивні фізичні страждання, щоб врятувати більше душ. Жертвуй цей біль за ті вибрані душі, які ти повинна допомогти Мені врятувати. Цей біль не триватиме довго, але коли ти звільнишся від нього, знай, що багато душ буде врятовано від пекельного вогню і вони знаходяться зараз в Чистилищі, очікуючи очищення.

Як жертовна душа, ти повинна прийняти те, що Я можу допустити тобі моменти страждання, щоб допомогти врятувати душі Божих дітей. В один прекрасний день ти зустрінеш ці душі і тоді зрозумієш, як багато щастя принесло це Моєму Отцю. Знай, що коли ти страждаєш, Я страждаю разом з тобою, щоб полегшити твій біль. Ти не самотня. Коли ти відчуваєш, що не можеш дихати, то це є таким самим відчуттям задухи, яку терпить душа, яка після смерті знаходиться в диму пекельного вогню.

Якби тільки люди знали Правду про життя після смерті. Після того, як душа покидає тіло, чи знаходиться вона в стані Ласки, чи ні, сатана мучить її силою зваблювання. Навіть тоді він намагається привернути душу до себе. Молитва за такі душі є дуже важливою.

Я притягую душі до Мого Світла. Але тільки ті, які перебувають в стані Ласки, можуть витримати Силу Світла Мого Милосердя. Якщо їхні душі не є чистими, вони повинні бути очищені в Чистилищі.

В Чистилищі, Моя дочко, є багато рівнів і, в залежності від гріхів, здійснених душею, вони будуть наповнені очищуючим вогнем Святого Духа.

Чистилище є болючим для душі і ті, які змушені там перебувати, відчувають фізичний біль, ніби вони були ще живими.

Нехай ніхто не легковажить жертвами, необхідними для утримання своїх душ в стані, гідному Царства Мого Отця.

Мій Отець любить усіх Своїх дітей, але душі повинні заслужити право увійти до Царства Мого Отця. Щоб бути гідними, вони повинні спокутувати свої провини в Моїх Очах, поки ще живі. Вони повинні від щирого серця переблагати за свої гріхи.

Навіть в момент смерті грішник може скористатися з Мого Великого Милосердя, просячи Мене вибачити йому його гріхи. Я схоплю його і візьму в Свої Обійми. Тоді Я виллю на нього Моє Милосердя, а тоді візьму його за руку до воріт Раю.

Гріх може бути відпущений лише за життя. Не після смерті.

Ваш Ісус

 

Аудіо

Bookmark the permalink.