555. Я не є таким Сином Людським, яким люди хочуть Мене бачити. Я не дію загальноприйнятним чином

Вівторок, 18 вересня 2012 р. Божого, 17:40

Моя ніжно улюблена дочко, це є дуже важка подорож для тих Моїх послідовників, які беруть участь у цій Місії.

Вони є висміяні тими, чиї погляди вони цінують.

Вони є висміяні тими, які стверджують, що є духовно зрілими і обпльовані тими, які заперечують Мене, Ісуса Христа.

Вони повинні прийняти Терновий Вінок і покору, яка необхідна, щоб знести біль від страждання в Моє Святе Ім’я.

Нехай жодна людина не легковажить тернистою стежкою до Вічного Спасіння.

Якщо ви зносите страждання, то будете швидко очищені, а тоді будете в стані допомогти іншим, очищення яких настане не раніше, аніж відбудеться Попередження.

Настануть часи, Мої улюблені учні, коли у вашій свідомості буде засіяна брехня тими, які хочуть, щоб ви покинули Мою Місію.

Ви просто повинні залишатися твердими, ввічливими і зберігати мовчання, коли зустрічаєтесь із цими переслідуваннями.

Ніколи не сперечайтеся і не намагайтеся доводити правдивість Мого Святого Слова, оскільки спіткнетесь і впадете. Тоді вас будуть копати і вам буде важко йти далі і поширювати Моє Святе Слово. Іншими словами, ви застрягнете. Це спричинить замішання, а в деяких випадках ви відвернетесь від Мене.

Багато з Моїх послідовників, які взяли на себе свій хрест, щоб іти за Мною в цій Місії порятунку душ, не зможуть продовжити своєї важкої подорожі.

Деякі дозволили іншим посіяти зерна сумніву в своєму розумі.

Інші повірили в брехню, яка була сказана лише для того, щоб відкинути цю Мою останню святу Місію на землі по підготовці людства до Мого Другого Пришестя.

Лише ті, які мають просту любов до Мене і є Мені глибоко вірними, і при цьому розуміють роль страждання у спасінні душ, будуть досить витривалими, щоб іти далі.

Це нелегко іти за Мною, вашим Ісусом. Хоч дотримання Мого Вчення може наблизити вас до Мого Пресвятого Серця, але тільки тоді, коли ви піддастеся реальності Хреста, ви зможете направду називати себе Моїми учнями.

Багато бідних душ вважають, що отримають велику силу, велику славу і визнання у світі, коли вони відгукнуться на Мій Заклик. Але не в цьому випадку.

Я Є страждальною Жертвою і в цьому полягає Моя Сила над сатаною.

Я не є таким Сином Людським, яким люди хочуть Мене бачити. Я не дію загальноприйнятним чином. Я вибрав негідні душі, щоб передавати Мої Послання.

Я закликаю найбідніших, найскромніших і найбільших грішників, бо Я потребую показати вам, що ви рівні в Моїх Очах. Але лише ті, які визнають, що тільки особи покірним розумом і душею можуть бути обійняті Мною, будуть швидко прямувати до духовної досконалості.

Страждайте в Моє Ім’я і Я піднесу вас у славі в Новому Раю.

Прийміть Правду Моєї Божественності про те, що Я ніколи не вивищую Себе через Моїх правдивих пророків, і вони також не будуть шукати слави в Моє Ім’я.

Прийдіть зараз до Мене з довірою і самовідреченням, щоб Я міг зробити вас Моїми.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.