529. Подібно, як воїн, який пробив Мій Бік, відразу ж навернувся, так само навернуться мільйони душ

Середа, 22 серпня 2012 р. Божого, 20:10

Моя ніжно улюблена дочко, ти не повинна почуватися ізольованою від Мене через масштабність цієї Праці.

Бо хоч може вона здаватись настільки великою, що ти відчуваєш, що не можеш собі дати з нею ради, знай, що Я прошу тебе тільки про те, до чого ти надаєшся.

Тішся, що Моє Слово розшукують по всьому світу, бо це є прагненням Мого Серця.

Я бажаю, щоб всі Мої учні негайно відповіли на Мій Заклик, адже Я потребую їхньої допомоги в Моїй Місії спасіння людства.

Це є лише початок блискавичного навернення, коли Кров і Вода виллються на кожну людську душу.

Мої Кров і Вода навернуть навіть почорнілі душі. Подібно, як воїн, який пробив Мій Бік, відразу ж навернувся, так само навернуться мільйони душ, які в цей час не вірять в Моє Існування.

Хіба Я не казав вам, що Моє Милосердя безконечне?

Хіба Я не обіцяв, що чуда, дозволені Моїм Отцем, будуть здійснені для того, щоб об’єднати світ і привести душі до їхнього законного Спадкоємства?

Так багато душ зараз відгукнулися на Мій Заклик. Саме їхні молитви будуть множитися і мільйони будуть врятовані. Ваші зусилля повинні охопити всі душі, щоб спасти все людство.

Вашою метою, Мої ніжно улюблені учні, повинно бути те, щоб жодній душі не дозволити вислизнути з сіті. Ця сіть буде розтягнута і занурена у воду, щоб зловити душі і врятувати їх. Ви, Мої учні, є рибалками. Я даю вам цю сіть через Ласки, які вам зараз уділяю.

Ви допоможете Мені врятувати кожну живу душу і жодне зусилля не буде змарновано, жодна можливість не буде втрачена, в той час як  Я знову вирушаю, щоб рятувати людство.

Отож замість того, щоб зіщулитися зі страху і переживати щодо величезної відповіді на Мій заклик, Моя дочко, ти повинна радіти. Бо, нарешті, Моя Свята Воля виконується. Але нам ще належить пройти довгий шлях.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.