486. Вони відкинуть Мене, кажучи, що Моє Святе Слово суперечить Божому Слову

Середа, 11 липня 2012 р. Божого, 19:30

Моя ніжно улюблена дочко, ти терпиш у цей час Мій Біль, оскільки Я плачу через таку велику кількість Божих дітей, які помирають в стані смертного гріха.

Це так боляче, оскільки Я знову страждаю від жахливих ран, які були завдані Мені під час Розп’яття.

Моя дочко, дуже важливо є, щоб ти зрозуміла, що з тобою відбувається, бо ти повинна підготуватися, щоб впоратися з цією Місією, коли вона спричинює тобі такі терпіння.

Очікуй на зневаги, які ти будеш зносити в Моє Ім’я.

Коли в минулому якась вибрана душа передавала Моє Святе Слово світові, то терпіла приниження, так само як зараз терпиш ти. Її висміювали, ображали, робили так, щоб вона виглядала нерозумною і, що ще гірше, звинувачували її у шахрайстві, так ніби вона говорила неправду.

Мене також називали брехуном. Мене також висміювали. Вони казали, що Я шахрай, самозванець і що Я проти Слова Божого.

Вони шукали будь-якої підстави, щоб довести, що Я шахрай.

Вони навіть використовували Святе Боже Слово Мого Предвічного Отця, щоб спробувати довести, що те, що Я говорив, суперечить Святому Письму.

Кожен може сказати, що представляє Слово Боже. Дуже небагато з тих, які кажуть, що вони отримують Слово Боже, сприймаються всерйоз. Вони, як правило, ігноруються.

Але тим, які стверджують, що говорять в Моє Ім’я, але насправді так не говорять і які свідомо поширюють брехню, зазвичай аплодують та приймають через брехливий вплив сатани.

У випадку справжнього пророка сила Мого Голосу є такою, що він викликає дуже сильну реакцію. У таких випадках люди або приймуть Моє Слово з любові до Правди, або відречуться від Мене одразу.

Ті, які приймуть Мене, будуть відчувати, як Моя Любов торкнеться їхніх душ у спосіб, який запалить їхні серця так, що не буде ніякого повернення назад.

Ті, які Мене відкидають, не будуть ігнорувати Мене. Замість цього вони будуть висміювати Мене і очорнювати Моє Святе Слово зі злобою, що суперечить тим християнським чеснотам, які, як вони стверджують, посідають.

Вони відкинуть Мене, кажучи, що Моє Святе Слово суперечить Божому Слову, як це було тоді, коли Я ходив по землі.

Вони не розуміють, чому Моє Слово створює таку потужну реакцію. Вони були спокушені сатаною і не знають про це. Вони допустилися до приспання своєї пильності і дозволили йому затьмарити свою любов до Мене.

Ніхто не ігноруватиме Моє Слово. Вони не зможуть. У будь-якому випадку воно викличе реакцію – чи буде вона з любові, чи з ненависті.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.