48. Війни в арабському світі – вбивство трьох високопоставлених політиків

Четвер, 17 лютого 2011 р. Божого, 23:45

Моя ніжно улюблена дочко, сьогодні Я наповнений радістю, бо важлива серія Послань для всього людства вже підготовлена до видання. Невдовзі ти побачиш, як ці Послання дійдуть до всіх країн. Моє дитя, не турбуйся про свою безпеку. Я захороню тебе і твою родину.

Моя дитино, хоч Я наповнений Любов’ю до тебе, Моє Серце є розірване через глибокий смуток і страждання, спричинені прихованими організаціями, які плетуть змову, щоб заволодіти країнами.

Вони зроблять це хитрим шляхом, зумисно усуваючи керівників*. Потім вони запропонують свою допомогу. Потім будуть купувати приязнь нових режимів, поки не візьмуть їх під повний контроль. Цей контроль буде гіршим і сильнішим, аніж за часів правління диктаторів, які були повалені в ім’я свободи.

Простеж, Моя дочко, з якою швидкістю країни арабського світу об’єднуються проти Мого єврейського народу. Побачиш, як їх покинуть союзники і полишать без захисту.

Моя дочко, коли настане Попередження, то після того, як відбудеться навернення, Моє Слово буде охоче слухане. Прийде час для Моїх святих послідовників об’єднатися в спротиві проти тиранії, яка повстане в західному світі, зокрема в Європі. Боріться за право молитися. Якщо не вчините так, наступить не релігійна, а страшна, руйнівна війна.

В недалекому майбутньому вб’ють трьох світових політиків, одного за другим. Пам’ятайте, що кожен з них буде убитий через таємну змову злої групи – субкультурних організацій, які правлять в усіх країнах – хоч не можете їх побачити, оскільки вони є боягузами. Однак, вони не надовго залишаться в тіні. Коли візьмуть владу в свої руки, будуть намагатися привернути до себе увагу, вимагатимуть поваги.

Попередження допоможе Моїм дітям в усьому світі спас-
тися. Навернення – це Дар від Мене, який буде наданий навіть тим, які плетуть змову і планують отримати контроль над Божою землею. Якби ж вони могли зрозуміти, що ця влада ніколи їм не належатиме, перестали б боротися за неї. Але вони сліпі.

Більшість Моїх ангелів**, які тепер проникають на землю як людські істоти, допоможуть пізнати Правду цим бідним, загубленим душам. Багато навернуться. Але будуть і такі, які відмовляться.

Моя дочко, іди і швидко поширюй це Слово. Ти маєш тільки тижні. Використовуй всі можливості. Прояви відвагу. Зроби все для того, щоб уможливити всім Моїм дітям, усім народам зрозуміти значення Мого особливого Дару – коли Я простягну з Неба Свою Руку, щоб спасти їхні душі.

Ті, які не навернуться відразу, вчинять це перед переслідуванням, коли щораз більше душ повертатиметься до Мене. Це буде дуже важкий час для усіх. Будьте терплячими, тому що після цього почнеться дуже гарний період часу, коли мир повернеться на землю. Після цього заклику до пробудження Мої діти відчують Любов, яку Я для них підготував і повернуться в Мої Обійми. Коли це станеться, утвориться Моя Армія і оборонить Моє Царство перед шахраєм, панування якого буде дуже коротким.

Мої діти, це стане поворотом в історії людства. Скоро ви це зрозумієте. Незважаючи на кожну скептичну думку, яку матимете в часі Попередження – коли воно наступить, відкриєте ваші серця на Правду.

Іди зараз, Моя дочко, в мирі й любові до всього людства.

Ісус Христос

Цар євреїв

* Візіонерка бажала ясно повідомити світ про те, що причиною, через яку не може вказати імен політиків [двох з арабського світу і одного з континентальної Європи], є повага до їхніх родин і уникнення надмірного розпачу. Це Послання однак було передано кільком духівникам і журналістам із застереженням, щоб були готовими до публікації, як тільки ці вбивства в недалекому часі матимуть місце [всі в короткий проміжок часу один від одного].

**Візіонерка розуміє це так, що посилання на «ангелів» вказує на посланців, які були вибрані в світі, щоб передавати Божественні Послання, щоб допомагати поширювати навернення.

Bookmark the permalink.