43. Приготуйтеся до Попередження –Просвітлення сумління

П’ятниця, 28 січня 2011 р. Божого, 00:15

У цю ніч, Моя дитино, ти отримала Ласки, які дадуть тобі силу продовжити цю святу Працю. Завдяки посвяченню Моїх улюблених і дорогих послідовників, які багато моляться за тебе, Моя дочко, ти швидко просунешся вперед, щоб закінчити Книгу Істини. Знаю, що тебе постійно відволікають і як важко виконати це Завдання. Я щасливий, що ти це робиш, але часу залишилося не так вже й багато.

Світ, Моя дочко, отримує зараз особливий Дар – Книгу Істини, яка покаже і навчить Моїх дітей, як підготуватись до Попередження – Просвітлення Сумління, яке дається людству, щоб допомогти йому підготуватись до Мого Другого Пришестя.

І ті, хто не вірять в Мене, повинні отримати ще один шанс пізнати Правду. Велике Попередження настане тоді, коли ці Послання дійдуть до людства. І тоді люди зрозуміють правдивість Моїх слів, даних через тебе, Моя дочко, щоб спасти людство.

Містичну Подію переживуть усі, віком від 7 років

Якщо люди злегковажать цими Посланнями, не почувайся скривдженою. Будь вдячна, що отримуєш цей Дар. Правду цих передбачень люди зрозуміють тоді, коли стануть свідками Містичної Події, яку в усьому світі переживуть усі, віком від 7 років. Ті, хто переживе цю подію, вже по-іншому сприйматимуть зміст цієї святої Книги. Їм буде важко нею злегковажити, навіть якщо їхня віра буде занадто слабкою. Іншим, які не захочуть пізнати Правду, потрібно буде і надалі пригадувати зміст цієї Праці.

Моя дочко, коли мова йде про спасіння душ, ніколи не здавайся. Кожна людина народилася завдяки Любові Предвічного Отця. Він любить усіх, навіть тих, хто зійшов з правдивого Шляху.

Віра, Моя дочко, може бути наново розпалена через віру інших Моїх дітей, благословенних Святим Духом. Мої вибрані діти, що послані поширювати Моє Слово для світу, мають здатність викликати сльози радості в тих бідних душах, які волають про духовний провід в їхньому порожньому і неспокійному житті.

Дивіться на всіх Моїми Очима

Дивіться завжди Моїми Очима на своїх друзів, близьких, сусідів, співробітників. Старайтеся бачити в них добру сторону. Проявляйте до них любов і вони відчують Мою Присутність. Їх притягуватиме до вас і вони не знатимуть, чому.

Наслідуйте Мене через Мій приклад і цим допоможете Мені навернути Моїх загублених дітей. Якщо ви будете сильно за них молитись, то зможете наблизити їх до Мене. Завдяки вашому посвяченню та прийнятті страждань у єдності зі Мною, ви зможете рятувати душі. Мова йде про ті душі, які ще не залишили землю і про ті, які в Чистилищі очікують на День Суду.

І, нарешті, дозвольте вам пригадати, що у вас є два варіанти вибору. Вірити в Мене, відкриваючи свій розум на Правду, яка міститься в Євангелії. Якщо ви втратили всяку віру, прочитайте хоч би якийсь фрагмент з Мого Вчення. Після того попросіть, щоб Я відкрив вам Правду у ваших серцях. Якщо ви так зробите, тоді чітко знатимете, яка дорога приведе вас до Мене у Небо. А можете навпаки, далі жити із закритими очима та не слухати Мене. У цьому випадку вам допоможе тільки молитва віруючих. Молитва Моїх прихильників. Вервиця до Божого Милосердя, яку Я дав сестрі Фаустині в ХХ столітті, зможе врятувати ваші душі навіть в останню мить, перед вашою смертю.

Відмовляйте Мою Вервицю до Божого Милосердя

Моліться, моліться, моліться зараз Мою Вервицю до Божого Милосердя за свою душу і за душі невіруючих. Молитовні групи допоможуть вам у поширенні Правди і допоможуть пробудити віру в тих, які втратили всяке відчуття того, ким вони є і звідкіля прийшли. Це сприятиме пробудженню і поширенню євангельського просвітлення, яке зараз буде відчутним у всіх куточках світу, оскільки надходить час початку виявлення пророцтв, що стосуються Мого Другого Пришестя на землю і які сповняться перед серією глобальних подій.

Мої діти, будьте завжди напоготові. Залишайтеся в стані Благодаті, відкрийте свої серця на Моє Вчення любові та миру на землі. Якби всі Мої діти пішли за Моїм Вченням, у світі зараз не було б ні війн, ні жадібності, ні ненависті, ні бідності. Щодня, хоч би на півгодини, з великим спокоєм у своєму серці, залишайтеся в тиші, розважайте і моліться.

Читайте Псалми і Притчі, і запитайте себе: чи має це Вчення хоч якесь відношення до мого життя у сучасному світі? Ви знаєте відповідь: очевидно, що так. Моліться за силу, яка допоможе змінити ваше ставлення і погляд на життя після смерті. Запам’ятайте одну важливу науку. Земне життя – це тільки невеликий проміжок часу. Єдине правдиве щастя і Вічне Життя є зі Мною в Небі, в Раю, в Царстві Мого Отця.

Ваш люблячий Спаситель

Ісус Христос

Bookmark the permalink.