392. Великдень – це час, коли Моя смерть на Хресті розважається належним чином

П’ятниця, 6 квітня 2012 р. Божого, 22:20

Моя ніжно улюблена дочко, як ти Мене втішаєш під час Мого Смутку. Як ти обдаровуєш Мене любов’ю і втіхою, яких Я так сильно прагну від душ. О, якби всі душі об’єдналися і переплелися своїми серцями з Моїм Серцем, тоді Свята Божа родина була б повністю зібрана. Тільки тоді, коли всі душі будуть врятовані, здійсниться Божественна Воля Мого Отця.

Великдень – це час, коли Моя Смерть на Хресті розважається належним чином і Моє Воскресіння з мертвих повністю визнано з огляду на свободу, яку воно приносить людству.

Моє Воскресіння означає, що всі ви, які Мене любите і проголошуєте Моє Святе Слово, можете також воскреснути із мертвих.

Всі ті, які померли в стані Благодаті і заслужили Ласку в Мого Отця, також воскреснуть з мертвих у Славі в День, коли Я прийду судити.

Вони приєднаються до тих, які живуть не тільки в тілі, але й в дусі Господнім і будуть нагороджені Вічним Життям.

Багато людей не розуміють Моєї Обітниці.

Всі ті, чиї імена містяться в Книзі Життя, воскреснуть тілом, розумом і душею, вільні від тілесного зіпсуття, у повній єдності зі Мною.

Всі ті вибрані будуть жити відповідно до Божественної Волі Мого Отця.

Ви будете жити в любові, мирі і гармонії під час Мого Славного Царювання на землі протягом тисячі років.

Ви приєднаєтесь у Славі з першими воскреслими із мертвих. З тими душами, включно з вашими родичами та друзями, які визнані достойними увійти до Мого Нового Раю на землі.

Це є життя, якого ви всі повинні шукати. Нехай не буде сумнівів.

Ті бідні душі, які не можуть прийняти Правди про Моє Існування, ані Моєї Обітниці судити живих і мертвих, будуть рвати на собі волосся, коли зустрінуться з жахливою долею, коли Правда буде виявлена.

Ви, віруючі, також повинні бути насторожі.

Багато з вас, які не люблять Мене достатньо сильно або приймають Мене як належне, роблять помилку, вважаючи, що Моє Милосердя не зважатиме на гріхи, за які відсутнє розкаяння.

Моє Милосердя є рясним і Я хотів би щедро обдарувати Моїми Ласками кожного грішника. Але є й такі, що самовдоволено хибно припускають, що їхніх знань Мого Вчення є достатньо для того, щоб спастися.

Вони байдужі до Моєї Любові. Їм бракує ніжного серця, у них мало смирення в душі і вони вірять, що за певні гріхи не варто каятись.

Це мислення є небезпечним і служить тільки для ще більшого віддалення цих душ від Мене.

Немає жодного гріха, навіть зовсім незначного, який би міг бути злегковажений. Прощення гріхів може бути надано тільки тоді, коли ви розкаєтесь. Покаятися можете тільки тоді, коли ви є вільними від гордині та смиренні серцем.

Радійте, Мої діти, цьому Великодню. Так само, як Моя Смерть на Хресті дала вам Дар Спасіння, так само і Моє Воскресіння з мертвих дарує вам Вічне Життя, яке було заплановане Моїм Предвічним Отцем так давно.

Ви можете багато на що сподіватися. Бо Вічне Життя, яке було обіцяне вам, означає саме це: Вічне Життя в тілі, розумі і душі.

Важливо, щоб ви прагнули до цього нового життя і щоб підготували свої душі.

Сатана та його демони зроблять все можливе, щоб переконати вас, що Вічного Життя в Моєму Новому Раю не існує. Що Моє Друге Пришестя є брехнею.

Священики, представники духовенства і благочестиві християни будуть їхньою першою мішенню.

Моліться, моліться, моліться, щоб Мій Предвічний Отець захистив вас Моєю Найдорожчою Кров’ю, щоб ніхто з вас не відхилився від Правди.

Ваш улюблений Ісус Христос

Відкупитель людства

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.