390. Прошу, відмовляйте Мою Вервицю до Божого Милосердя і розпочніть Дев’ятницю до Мого Божого Милосердя в Страсну П’ятницю

Середа, 4 квітня 2012 р. Божого, 1:00

Моя ніжно улюблена дочко, вже майже надійшов той час, коли світ має розважати про Мою Смерть на Хресті.

В цей час, протягом 2012 року, Я терміново потребую ваших молитов за тих, які не визнають Мене і за тих, які не знають Мене.

Від вас залежатиме, Мої улюблені послідовники, чи ви допоможете Мені рятувати ті нещасні душі, яких Я потребую привести ближче до Свого Серця, щоб підготувати їх до Мого Нового Раю.

Діти, Я потребую, щоб ви відмовляли Мою Вервицю до Божого Милосердя і розпочали у Страсну П’ятницю дев’ятницю до Мого Божого Милосердя. Важливо, щоб багато з вас відмовляли цю дев’ятницю за інші душі. Ви отримаєте за це великі Ласки і Я ніколи не залишу вас. Я врятую ваші душі, коли ви станете переді Мною в День Суду.

Ви ніколи не повинні втомлюватися від молитви за спасіння інших душ. Ви є Моєю Армією і завдяки Ласкам, які Я вам даю, ви будете працювати зі Мною, щоб очистити землю від гріха перед Моїм Другим Пришестям.

Нікому з вас молитва не дається легко. Найкращий спосіб – це поєднатися з Моїми Болісними Страстями, зокрема розважити про Мою Агонію в Гетсиманському саду. Моє Велике Милосердя тоді є найсильнішим. Саме через грішників, в тому числі поган, які ніколи не отримали шансу пізнати Мене, Я мучився найбільше.

Ви, які любите Мене, знайте наступне:

Чим більше ви Мені довіряєте, довіряєте цілковито, тим сильнішим буде Моє Милосердя. Тим більше Я зможу пробачити. Моє Милосердя є настільки сильне, що воно може знищити гріхи всього людства.

Ті, які вірять в Мене і довіряють Мені, можуть досягнути великої святості, допомагаючи передусім рятувати душі своїх братів і сестер. Вони роблять це з любові до Мене, бо знають, що це приносить Мені багато втіхи.

Ви, Мої чисті і сумлінні послідовники, що так Мене любите, знайте, що саме через щедрість ваших сердець Я можу врятувати грішників.

Ви повинні зрозуміти, що грішники є тими, за яких Я помер і що їх Я прагну найбільше з усіх. Я виявляю до грішників велике співчуття.

Але ви, Мої послідовники, які також є грішниками, повинні цілковито довіритися Мені. Якщо так будете чинити, то Я уділю вам особливі Ласки.

Чим більше ви просите Мене про допомогу, тим більше отримуєте. Саме через цей зв’язок між нами ви зможете допомогти Мені рятувати інші душі від потопання у відчаї та безнадії.

Пам’ятайте про силу дев’ятниці до Мого Божого Милосердя і кількість душ, яких ви рятуєте для Мене в цьому році.

Ваш улюблений Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.