376. Я прийду на хмарах, в оточенні всіх ангелів і святих у Небі

Image (2)

Неділя, 18 березня 2012 р. Божого, 16:00

Моя ніжно улюблена дочко, Мої діти повинні знати, що причиною, через яку світ є духовно порожнім, є те, що люди більше не знають різниці між вірним та невірним.

Якби не Моє Світло, яке наповнює кожну душу, в тому числі грішників, світ перестав би існувати. Це Моє Світло утримує світ живим.

Багато Моїх послідовників, які посвятили себе тому, щоб страждати у єдності зі Мною, також допомагають зберегти це Світло живим.

Незадовго до Мого повернення Моє Світло зникне у світі впродовж трьох днів.

Це відбудеться в самому кінці і не слід плутати це із Попередженням.

Це впродовж тих трьох днів буде плач та скрегіт зубів і люди будуть блукати, шукаючи Мого Світла, незважаючи на те, що Мене відкинули. Це буде час для Правди.

Мої послідовники не повинні боятися тих трьох днів, бо хоч ви можете бути несвідомі Моєї Присутності, все ж Я буду з вами.

По тих трьох днях Я повернуся на землю так само, як вознісся на Небо.

Я прийду на хмарах, в оточенні всіх ангелів і святих у Небі, у великій Славі. Яким прекрасним і радісним буде цей день, коли Я прийду, щоб царювати над землею згідно з волею Мого Отця.

Ніхто, жодна людина, не матиме будь-яких сумнівів, що це буду Я.

Ви також не будете мати жодних сумнівів щодо вашого майбутнього.

Це буде день, коли Я прийду судити. Я поділю Моїх людей на тих, які люблять Мене і на тих, які ненавидять Мене. Ті, які відкинули Мене і віддали шану всім ділам злого духа, будуть вислані до вічного полум’я Пекла.

Решта прийдуть і житимуть зі Мною в Раю, разом з воскреслими праведниками. Це є мета, на яку з нетерпінням повинна очікувати кожна душа, коли Я прийду знову, як обіцяв.

Християнам Я говорю наступне. Знайте, що ця велика і славна Подія відбудеться найближчим часом. Ваше покоління стане свідком Мого Славного Повернення.

Я ніколи не виявлю того дня, тому що його знає лише Мій Отець, але можу запевнити вас, що час Мого Другого Пришестя вже близький.

Вам, Мої висвячені слуги, Я кажу, що вашим обов’язком є підготувати Мій народ – ті душі, за які ви несете відповідальність, щоб вони були включені в Книгу Життя.

Благаю вас посилено працювати через силу засобів комунікації і молитви, щоб підготувати світ до Мого Другого Пришестя.

Ваш люблячий Спаситель

Ісус Христос

Відкупитель всього людства

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.