37. В який спосіб Попередження є Даром для людства

неділя, 2 січня 2011 р., 21:45

Чому ці Послання лякають?

Моя улюблена дочко, коли люди почують ці Послання, вони будуть сумніватися в них, кидати їм виклик, і розривати їх на частини. Більше того, вони будуть зневажати їх і задавати питання: «Чому ці Послання не говорять більше про радість і щастя?» «Чому вони лякаючі?» «Звичайно, такий підхід до спілкування зі світом не походить від Ісуса Христа.» «Безсумнівно Ісус Христос проповідує любов, а не страх.» – Моя відповідь на ці звинувачення проста. Саме тому, що Я люблю усіх з вас, Я зараз проявляю до вас Своє Милосердя через ці Послання. Я приходжу спочатку як Спаситель для всіх, щоб звільнити вас, щоб кожен міг скористатись спасінням. Моя Смерть на Хресті була для того, щоб дати вам шанс увійти в Царство Мого Отця. Цього разу Я повертаюсь як Справедливий Суддя. Вам усім зараз завдяки Моїй Любові до вас виявляється найперше Моє Милосердя. Це Милосердя приймає форму завчасного Попередження, щоб допомогти вам привести своє життя до ладу, перш ніж Я повернуся в День Суду.

Через Моє співчуття до усіх і до кожного з вас, Я даю вам зараз останній шанс відкрити свої серця і жити своїм життям так, як вам призначено.

Радість на землі не може зрівнятися з радістю на небесах

Відверніться від гріха, покайтеся і поверніть молитву в своє життя. Саме із милосердя Я повинен попередити вас про Істину. Радість, яка на вашу думку відсутня в Моїх Посланнях, пояснюється тим, що людство відвернулося від справжньої радості. Радість, яка відчувається на Небесах, не може зрівнятися з так званою радістю, яку ви відчуваєте на землі. Радість на землі, яка походить від правдивої любові, буде чистою. Радість, яка походить від земних благ, позбавлена сенсу.

Мої діти, радість, яку Я повинен відчувати, спостерігаючи за вами, на жаль короткочасна через те, що Я бачу на землі сьогодні. Все, що ви цінуєте, виникає з земного майна або через визнання від інших, які хвалять вас. Мало часу присвячується на підготовку себе до наступного життя.

Попередження – це Дар

Моє Милосердя приноситься вам як Дар. Прийміть його. Насолоджуйтеся ним. Зверніться до Мене, усі ви. Я – ваш рятувальний пліт у вогняному морі, повному несподіваних течій і вивержень. Рятуйте себе зараз або в іншому випадку ви будете затягнуті в таку сильну течію, що якщо ви вирішите в останню хвилину піднятися на пліт, то у вас не буде сили вилізти на нього.

Очищення в світі триває

Я Є втомлений, діти. Скільки б я не намагався спілкуватися, багато вас все одно залишаються глухими. Навіть Мої священики не прислухаються до Мого заклику, коли Я хочу об’явити Своє Милосердя. Оскільки Очищення в світі продовжується і набирає швидкості, то зараз є час покликати Мене, діти.

Землетруси та інші глобальні лиха

Ніколи не бійтеся штормів, землетрусів, цунамі, повеней, вулканічних вивержень і періодів аномальної спеки, які обрушаться на світ, щоб допомогти зупинити антихриста і його армію. Мої послідовники будуть в безпеці, знаючи про те, що чекає їх в Новому Раю, який виникне, коли Небо і земля зіллються воєдино. Ці речі мають статись. Їх не можна зупинити, оскільки вони були пророковані. Ці події, Мої діти, будуть однак короткотривалими.

Ви, Мої віруючі, будете винагородженні за свою віру і витривалість перед обличчям величезного спротиву. Радість, тоді, Мої діти, буде важко збагнути. Ті, які від Світла, будуть оповиті славою і любов’ю, які чекають на вас. Ті, які в темряві, не зможуть витримати Світла. Ви можете захотіти це зробити, але це заподіє вам такий біль, що вам доведеться сховатися. Але не буде куди подітися, окрім лігва темряви, яке очолює сам цар темряви – злий дух. Чи це є те, чого ви хочете?

Як сатана діє через людей

Чи ви розумієте жах, який представляє шахрай? Хіба ви не розумієте, що він ховається за кожним окремим вчинком егоїзму, жадібності і любові до себе? В той час, як ви живете тим, що вважаєте своїм захоплюючим, веселим і зайнятим життям, витрачаючись, харчуючись, марнославно вдягаючись і постійно шукаючи наступної розваги, ви перебуваєте в блаженному неусвідомлені того, що стоїть за вашими діями.

Цей таємний голос, який ви не можете чути, але відчуваєте, коли відчуваєте спонукання діяти, який вмовляє вас шукати, шукати, і шукати більше веселощів, гострих відчуттів і захоплення, походить від злого духа. Неважливо, що ваші дії змушують вас посміхатися, сміятися і плескати в долоні від захоплення. Це має невелике значення. Ці сильні бажання призначені для того, щоб допомогти вам шукати постійного самозадоволення. Що в цьому доброго? Чи змушує це вас почуватися добре, коли воно закінчиться? Очевидно, що ні. Коли ви зупиняєтеся і питаєте себе – що, коли я більше не зможу робити цих речей – що тоді? Це мало б значення? Спочатку, так, можливо це було б засмучуюче, але тільки тоді, коли ви залишитеся ні з чим, вам потрібно буде зосередитися виключно на тому, щоб вижити самому.

Їжа стане важливішою за матеріальні блага, наповнені задоволенням. Тоді, коли у вас закінчиться їжа і ви будете голодувати, ви усвідомите, що жодне з цих колишніх захоплень не має значення. Це є очищення, яке зараз відбудеться швидко в світі. Завдяки цьому очищенню, формі очищення, ви знову станете цілісними. Тоді і тільки тоді ви будете готові прийняти Істину.

Як сатана залишає вас з відчуттям порожнечі

Мої діти, ви не бачите сатану в дії. Ви не можете бачити його, проте він проводить весь свій час, намагаючись викрасти вас у Мене. Він завдає вам жахливий біль, діти. Всі спокуси, які він ставить на вашому шляху, використовуючи земну привабливість грошей, краси, майна і таланту, поглинаються вами через жадібність і бажання. Ви вірите, що коли накопичили всі ці речі, то відчуваєте себе повноцінними. На жаль, це неправда. Це брехня, яку сатана використовує, щоб заманити в пастку. Коли ті з вас, які досягли таких високих вершин багатства, виявляєте, що з якоїсь причини втратили все це, тоді будьте вдячними. Бо тільки тоді, коли ви приходите оголені від світських благ, ви можете по-справжньому впустити Мене в своє серце.

Послання багатим

Ті з вас, які мають багатство – Я не засуджую вас. Через те, що у вас є матеріальні блага, це не означає, що ви не йдете вірним шляхом. Але ви зобов’язані ділитися з тими, які в менш сприятливому становищі ніж ви самі і доглядати за ними. Це ваш обов’язок. Це не багатство чи матеріальні блага погані. Це не радість і сміх, які ви переживаєте, коли насолоджуєтеся життям, погані. Саме тоді, коли це стає одержимістю і коли ваше бажання розкішного життя бере верх над вашою власною вірою і благополуччям інших, це є образою в Очах Мого Отця.

Ваше багатство, будинки, одяг і майно є наче хмари, пропливаючі небом. Вони є в одну хвилину і зникають в наступну. Ви не можете взяти їх з собою в наступне життя. Це ваша душа піде з вами. Дбайте про свою душу, проявляйте любов один до одного і до тих, які завдають вам страждання в цьому житті. Дотримуйтесь Мого Вчення. Просіть Мого Милосердя. Тільки тоді ви приєднаєтеся до Мене в Новій Землі, яка є Раєм. Не втрачайте свого Спадкоємства і свого місця в Царстві Мого Отця.

Ваш улюблений Ісус Христос

 

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.