369. Бог Отець: Моя Печать Захисту була передбачена, оскільки Друга Печать є зламана

Четвер, 8 березня 2012 р. Божого, 19:52

Моя найдорожча дочко, світ чекав на цей момент протягом двох тисяч років. Деякі зі страхом у серці, інші з нетерпінням і здивуванням, коли ж цей момент прийде і ось тепер він настав.

Це є час, в якому Я посилаю Мого пророка Кінця Часів, тебе, Маріє, щоб, нарешті, представити світові Книгу Істини, яка розкриває зміст Книги Одкровення.

Я Є Бог, за яким всі Мої діти голосять у цих страшних часах.

Це є Я, до кого вони, Мої збідовані діти, повинні звертатися в цей час.

Я зараз збираю Мою родину разом, щоб ми могли об’єднатися в остаточній битві для знищення дракона, який так довго мучив землю.

Діти, не бійтеся. Жодної шкоди не зазнають ті, які носять Мою Печать, Печать Бога Живого.

Сатана і його впалі ангели, які в цей час наповнюють світ, не мають влади над тими, які мають Знак Бога Живого.

Ви повинні прислухатися до Мене, діти, і прийняти Мою Печать, оскільки вона врятує не тільки ваше життя, але й ваші душі.

Щодня відмовляйте цю молитву, щоб отримати Мою Печать.

Переконайтеся, що кожен член вашої сім’ї і найближчі зрозуміли значення Моєї Печаті.

Ваша любов до Мене, вашого Небесного Отця, буде вашою спасенною Ласкою і це дасть вам сили, якої потребуєте. Моя Печать Захисту була передбачена, оскільки Друга Печать є зламана.

Вершник на червоному коні є мстивим темним ангелом, який вб’є Моїх дітей у багатьох війнах в майбутньому. Але він обмине тих Моїх дітей з Печаттю на чолах.

Підготуйтеся зараз, оскільки ці війни вже відбуваються, і ще більше їх є заплановано в кожному куточку землі, особливо на Близькому Сході і на тих землях, де Мій дорогий Син, Ісус Христос, ходив під час Свого перебування на землі.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.