343. Свята Біблія не є відштовхнутою на користь цих Послань

photo_2023-04-17_13-39-36

Неділя, 12 лютого 2012 р. Божого, 15:00

Моя ніжно улюблена дочко, вчора Мені не вистачало тебе. Чи пам’ятаєш, як Я розбудив тебе посеред ночі? Ти була дуже втомлена, але Я так хотів поговорити з тобою.

Сьогодні Я повинен тебе наполегливо попросити розповісти світові, що війна загострюється і якщо більшість з Моїх послідовників не будуть молитися, то це може перерости у ядерну війну.

Цей час близький і молитва може запобігти цьому разом з Рукою Мого Предвічного Отця. Я потребую більше Моїх послідовників, щоб поширювати Моє Святе Слово, що надається всьому людству на благо ваших душ.

Тебе, Моя дочко, атакують ті, які кажуть, що Свята Книга Мого Отця в даний час відкинута на узбіччя на користь цих Послань. Але це не так. Мої Послання сьогодні підсилюють Вчення, яке міститься в Біблії, тому що дуже багато хто в сучасному світі не знає, що в ній міститься.

Вони не розпізнають знаків, які попереджують про Кінець Часів, якщо Я зараз їх тобі не об’явлю. Чому це відбувається? Я повинен підготувати ваші душі до Мого Нового Раю. Вам ніколи не повинно здаватися, що Я намагаюся вести вас іншим шляхом.

Бо є тільки один шлях до Раю і Я Є Той, Хто приведе вас до його Воріт.

Зверніть увагу на Моє Слово. Послухайте Моє звернення. Ідіть зі Мною із високо піднятими головами, без страху у своїх серцях, бо Я веду Мою Армію, щоб допомогла Мені повернути Моє Царство на землі.

Ваш улюблений Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.