339. Перелюб, порнографія та проституція – це все смертні гріхи

Четвер, 9 лютого 2012 р. Божого, 15:00

Моя ніжно улюблена дочко, людина повинна відвернутися від гріха в найближчий час. Так багато гріхів сьогодні вже не сприймаються за гріх.

Так багато прикростей Моєму Отцю завдається без будь-якого відчуття провини.

Діти, ви повинні зупинитися. Ви руйнуєте своє життя. Сатана насміхається з Мене, бо він хвалиться тими душами, які він краде у Мене щосекунди. Якби ви побачили ті душі, мільйони душ, які падають у вогонь вічності, ви б померли від шоку.

Як це розбиває Моє Серце, коли Я Є свідком жаху, якого повинні зазнати ті душі, які жили в страшному гріху під час свого перебування на землі. Гріхи, у яких вони були винні, не завжди вважаються вами за смертні гріхи.

Я говорю про перелюб, який так легко приймається в сьогоднішньому світі, перегляд порнографії та участь в ній, проституція та сексуальне зловживання.

Я звертаю увагу також на ненависть щодо інших, а також на тих, які завдають біль і страждання тим, кому пощастило менше, ніж їм самим.

Так само і гріх ідолопоклонства, де ви поклоняєтеся матеріальним благам, які ставите понад усе інше, хоч вони є нічим іншим, як порох.

Хіба ви не розумієте, що коли грішите в такий спосіб, то з кожним днем все більше віддаляєтесь від Мене? Потім стане дуже важко звільнитися від хватки, накиненої вам князем темряви.

Прокиньтеся, діти. Будьте свідомі того, що Пекло існує і дуже бійтеся потрапити у ворота вічного прокляття.

Я кажу вам це не для того, щоб налякати вас, але щоб ви зрозуміли, що смертний гріх приведе вас туди, якщо ви зараз не повернетеся до Мене.

Молитва, багато молитов буде потрібно, щоб повернутися до Мене, але послухайте наступне. Ви, які є у відчаї, засмучені і почуваєтеся безпорадними через безодню гріха, в якій перебуваєте – тільки попросіть і Я пробачу вас. Ви повинні виявити правдивий жаль і відразу ж приступити до Сповіді. Якщо ви не можете піти до Сповіді, тоді відмовляйте протягом семи днів поспіль Мою Молитву Хрестового Походу [24] про повне відпущення гріхів.

О мій Ісусе, Ти – Світло землі.

Ти – Полум’я, яке торкається всіх душ.

Твоє Милосердя і Любов не знають меж.

Ми не гідні тієї Жертви, яку Ти здійснив через Свою смерть на Хресті, але знаємо, що Твоя Любов до нас є більшою від нашої любові до Тебе.

Уділи нам, Господи, Дар смирення, щоб ми були гідними Твого Нового Царства.

Наповни нас Духом Святим, щоб ми могли крокувати вперед і вести Твою Армію, щоб проголошувати Істину Твого Святого Слова та підготувати наших братів і сестер до Слави Твого Другого Пришестя на землю.

Ми почитаємо Тебе.

Ми прославляємо Тебе.

Ми жертвуємо себе самих, наші скорботи, наші страждання як дар для Тебе, щоб рятувати душі.

Ми любимо Тебе, Ісусе.

Помилуй всіх своїх дітей, де б вони не знаходились.

Амінь.

Я ніколи не відкину грішників і відчуваю до них особливу прихильність. Я люблю їх в дуже особливий спосіб, але відчуваю відразу до їхніх гріхів.

Допоможіть Мені вас врятувати, діти. Не відкладайте цього, поки не стало занадто пізно.

Ваш улюблений Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.