329. Матір Спасіння: Ніхто не перешкодить об’явленню світові Книги Істини

Середа, 1 лютого 2012 р. Божого, 20:15

Моя дитино, коли ти працюєш для Мого улюбленого Сина, Ісуса Христа, то ти повинна виявляти послух повсякчас.

Ніколи не став під сумнів Його Святе Слово, тому що Він говорить Правду і тільки Правду.

Так багато Моїх дітей від початку ставить під сумнів кожне Слово, яке Він промовляє. На кожного, хто є послушним Його Святому Слову, що міститься в книзі Мого Отця, завжди знайдеться інший, який тлумачить Його Слово в інший спосіб.

Під керівництвом Мого Сина Ти повинна робити все, що тебе попросять. Ніколи не піддавайся тим, які вимагають, щоб Його Слова були пристосовані до їхнього тлумачення.

Поспішай тепер, Моя дитино, нести Послання, дані світові Моїм Сином, щоб рятувати загублених грішників. Мій Син має одну мету, а нею є порятунок душ. Не бійся, Моя дитино, бо все, що Мій Син каже тобі, не суперечить Вченню Його Найсвятішої Церкви на землі.

Його Дари для Моїх дітей є дуже особливими і вони даються для всіх душ в Кінці Часів.

Таким щедрим і милосердним є Мій Син, бо Він прагне вилити на грішників особливі Благодаті, щоб забезпечити їхнє спасіння.

Кожен, хто намагається зупинити Мого Сина в Його Місії підготувати світ до Його Другого Пришестя, буде зупинений Рукою Мого Предвічного Отця.

Ця Праця по виявленню світові Книги Істини, коли ламаються Печаті, є для Мого Отця однією з найважливіших Місій на землі.

Правда була обіцяна світові в цей час.

Всім душам, віруючим і невіруючим, потрібно сказати Правду, тому що вони настільки віддалені від Церкви, що Правда повинна бути надана їм у такий спосіб.

Всі ангели були послані на землю, щоб захистити людство від шахрая і брехні, яку він поширює про Правду Вічного Спасіння.

Людство може не захотіти чути Правду і багато перешкод постане перед тобою, Моя дитино, але вони будуть даремними.

Ніхто не перешкодить тому, щоб Книга Істини відкрилася світові, а якщо вони спробують зробити це, то Сила Мого Отця буде звільнена, як полум’я вогню, яке виллється з Небес. Моя дитино, ніколи не сумнівайся в цих Посланнях, які даються тобі в цей час.

Ніколи не змінюй жодного слова, щоб задовольнити тих, які намагаються змусити тебе змінити Слово Боже.

Може бути тільки один Господар і ним є Бог в Ім’я Отця, Сина, і Святого Духа.

Іди зараз із впевненістю, якої потребуєш.

Пам’ятай, що ці Послання Мого Сина є для всіх Божих дітей, а не тільки для Католицької Церкви або вибраного народу євреїв. Вони є для всіх.

Мій Отець любить кожну душу однаково. Жодна душа не вважається важливішою за іншу.

Твоя Небесна Мати

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.