323. Остання таємниця Фатіми розкриває правду про проникнення злої секти сатани до Ватикану

Четвер, 26 січня 2012 р. Божого, 21:40

Моя ніжно улюблена дочко, прийшов час для того, щоб світові відкрилась повна Правда Таємниць Божого Царства. Правда була прихованою протягом певного часу.

Визнання Мого Божественного Втручання у світі через чуда, об’явлення і Божественне спілкування з вибраними душами було відштовхнуто на узбіччя Моєю Церквою протягом багатьох років.

Чому Моя Церква відчула потребу заглушити Правду, коли вона була такою необхідною для зміцнення віри Моїх дітей в усьому світі – відомо тільки їй.

Кожний Мій правдивий візіонер і Моя Пресвята Матір були на початку проігноровані і розглядалися Моєю Церквою з погордою.

Моя дочко, навіть остання Фатімcька таємниця не була надана світові, тому що вона розкривала правду про проникнення злої секти сатани до Ватикану. Остання частина таємниці не була була відкрита, щоб захистити злу секту, яка увійшла у великій кількості до Ватикану після об’явлення Моєї Матері в святому місці Фатімі.

Мою дочку Люсію змусили замовкнути сили, які контролюють частину Ватикану і над якими Мої бідні улюблені Папи мають мало контролю. Погляньте, як вони не тільки перекрутили Правду Мого Вчення, але й ввели нові методи католицького богослужіння, які ображають Мене і Мого Предвічного Отця. Католицька Церква є єдиною правдивою Церквою і саме тому є головною мішенню сатани та його злої секти. Правда походить від Мене.

Правда є незручною для людства, тому що може вимагати особистих жертв. Правда, в деяких випадках, викликає обурення і в багатьох випадках вважається єрессю. Але тільки Правда може звільнити вас від брехні – брехні, яка походить від сатани і є важким тягарем для ваших душ.

Настав час, щоб Правда була виявлена переповненому брехнею світу. Так багато брехні, Моя дочко, було представлено Моїм дітям фальшивими релігіями, фальшивими богами, фальшивими церковними лідерами, фальшивими політичними лідерами та організаціями, а також фальшивими засобами масової інформації.

Так багато Правди приховано. Але якщо б Правда про те, що діється у світі, була виявлена сьогодні, то дуже небагато людей прийняло б її.

Те ж саме стосується Десяти Заповідей Мого Отця. Ці Правила є встановлені Моїм Предвічним Отцем і дані Його пророкові Мойсеєві. Правда ніколи не змінюється, незалежно від того, як би сильно людство не старалося її змінити. Заповіді Мого Отця більше не приймаються навіть християнськими церквами.

“Не вбий” означає, що ви не можете вбити іншу людину. Це не стосується самооборони, але стосується всіх інших обставин. Жодна людина не може виправдати вбивство: аборт, смертну кару або евтаназію. Ніхто. Це є смертний гріх і карою за нього є вічне життя в Пеклі.

Чи приймають Мої діти це, Моя дочко? Ні. Вони навіть впроваджують закони, які роблять це не тільки прийнятним, але і виправданим в очах Бога. Але так не є*.

Кожна з Десяти Заповідей Мого Отця порушується щодня. Однак Моя Церква ніколи не проповідує про серйозність гріха. Вони ніколи не говорять людям, що ті підуть до Пекла, якщо вчинять смертний гріх і не покаються.

Моє Серце глибоко зранене. Вони, Мої церкви в усьому світі, не проповідують Правду. Багато Моїх висвячених слуг більше не вірять в стан Пекла або Чистилища.

Вони не приймають Заповідей Мого Отця. Вони виправдовують кожен гріх. Вони говорять про Милосердя Мого Отця, але не пояснюють наслідків смерті в стані смертного гріха. Вони не виконують своїх обов’язків, для яких були призначені і цим сильно ображають Мене.

В багатьох випадках вони несуть відповідальність за втрату такої великої кількості душ. Пробудіться до Правди, усі ви, які стверджуєте, що вірите в Бога, Отця Всемогутнього, Творця всього сущого, і знайте наступне:

Існує тільки одна Правда. Не може бути більше однієї Правди.

Все інше, що є поза Правдою, є брехнею і не походить від Мого Небесного Отця, Бога Всемогутнього, Творця всього сущого.

Ваш улюблений Спаситель

Ісус Христос

* Потрібно зазначити, що в попередньому Посланні Ісус сказав Марії, що навіть гріх вбивства може бути прощений особі, яка щиро кається.

Аудіо

Bookmark the permalink.