270. Моє Милосердя охоплює усі раси, кольори і релігії

П’ятниця, 2 грудня 2011 р. Божого, 23:35

Моя дорога дочко, будь сильною і думай про хороші новини, про те, що Моє Милосердя принесе більшість Моїх улюблених дітей назад в Лоно Мого Найсвятішого Серця.

Ті бідні, нещасні душі, які віддали своє життя в заставу сатані, потребують ваших терпінь, щоб вони могли бути врятованими. Хоч це дуже важко зрозуміти і дуже важко прийняти з людської точки зору, але ви повинні Мені довіряти. Ваші власні терпіння і терпіння Моїх відданих послідовників призведуть до спасіння душ. Нічого не витрачається надаремно. Ця жертва є даром для Мене. Пам’ятайте, терпіння також полегшує Мій тягар.

Моя дочко, Я є ослаблений власним стражданням і з нетерпінням очікую на Моїх дітей, щоб врешті разом з Моїм Предвічним Отцем їх обійняти.

Думайте так. Коли хтось улюблений з родини емігрує і повертається додому після довгих років, як багато емоцій це викликає, як багато радості. Подумайте про тугу батьків за сином чи дочкою, яких вони не бачили впродовж багатьох років і як багато для них означає ця нова зустріч.

Діти, Я люблю усіх вас з незмінною ревністю. Я з нетерпінням очікую на нашу зустріч, коли зможу міцно обійняти кожного з вас Моїми Руками і тримати вас близько Мого Серця. Моя Родина вже готова до возз’єднання, вперше від часу, коли для Адама і Єви був сотворений Рай.

Я виллю Мою Любов і Милосердя так, що вони охоплять усіх Моїх дітей у будь-якому куточку світу – усіх рас, усіх кольорів, усіх релігій і усіх грішників.

Очікуйте цього великого моменту часу. Нарешті мерзенна ненависть, страждання, занепокоєння, недовіра, жадібність, насильство та інше зло зникне назавжди. Уявіть собі, діти, якою чудовою буде ця нова Ера Любові і Миру у світі.

Нехай ніхто не втратить цього життя вічного щастя. Чи побажали б ви кому-небудь з ваших братів чи сестер не бути включеними? Бо якщо вони не будуть включеними, тоді вони будуть вічно страждати у вогні Пекла, у вічній темряві. Пам’ятайте про це, діти. Вічність. Потім вже не може бути ніякого повернення.

Моліться, щоб усі душі змогли успадкувати цей Рай. Моліться за ті душі, якими ви особисто стурбовані. Моліться за усі душі.

Ваш Ісус

Спаситель і Відкупитель усього людства

 

Аудіо

Bookmark the permalink.