270. Моє Милосердя охоплює усі раси, кольори і релігії

п’ятниця, 2 грудня 2011 р., 23:35

Моя дорога дочко, будь сильною і думай про хороші новини, оскільки Моє Милосердя поверне більшість Моїх улюблених дітей в Лоно Мого Пресвятого Серця.

Ті бідні, нещасні душі, які присвятили своє життя злу, потребують ваших страждань, щоб вони могли бути врятованими. Хоча це надзвичайно важко зрозуміти, і з людської точки зору дуже важко засвоїти, ви повинні довіряти Мені. Ваші власні страждання і страждання Моїх відданих послідовників спрямовані на спасіння душ. Ніщо з цього не витрачається на даремно. Ця жертва є Даром для Мене. Пам’ятайте, страждання також полегшує Мій тягар.

Втомлений від Моїх власних страждань, Моя дочко, Я з нетерпінням чекаю, щоб нарешті обійняти Моїх дітей як одне ціле з Моїм Предвічним Отцем.

Подумайте про це так. Коли будь-хто з близьких членів сім’ї емігрує і повертається додому через багато років, скільки хвилювання, скільки радості. Подумайте про тугу батьків за сином чи донькою, яких вони не бачили багато років і як багато значить ця зустріч.

Я люблю вас усіх, діти, з незмінною ревністю. Я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі, коли зможу міцно обійняти кожного з вас у Своїх Обіймах і притиснути до Мого Серця. Моя сім’я готова нарешті возз’єднатися, вперше відтоді, як був створений Рай для Адама і Єви.

Я виливаю Свою любов і милосердя, щоб вони охопили всіх Моїх дітей в кожному куточку світу, охоплюючи людей всіх рас, кольору шкіри, релігій і всіх грішників.

Очікуйте на цей великий момент в часі. Нарешті жахливі ненависть, страждання, занепокоєння, недовіра, жадібність, насильство та інше зло зникнуть назавжди. Уявіть, якою вона буде, діти, нова дивовижна Ера Любові і Миру в світі.

Не дозвольте нікому втратити цього життя вічного щастя. Чи ви б хотіли, щоб будь-хто з ваших братів або сестер не був включений? Бо якщо б вони не були включені, вони б вічно страждали від вічної темряви у вогні пекла. Пам’ятайте про це, діти. Вічно. Після цього не може бути ніякого шляху назад.

Моліться, щоб всі душі могли успадкувати цей рай. Моліться за ті душі, про які ви особисто турбуєтеся. Моліться за всі душі.

Ваш Ісус

Спаситель і Відкупитель всього людства

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.