243. Багато терпітимуть біль Чистилища як покуту

Середа, 9 листопада 2011 р. Божого, 15:32

Діти, почуйте Моє невідкладне прохання, щоб посвятити себе Непорочному Серцю Моєї ніжно улюбленої Матері у цей час.

Вона, Посередниця усіх Ласк, була призначена привести вас до Мого Найсвятішого Серця, щоб спасти людство від загибелі, яка на нього чекає, якщо воно не зможе відірватися від діянь сатани. В даний час існує необхідність, щоб усі ви старанно молилися за спасіння душ. Всі душі постануть переді Мною, і для багатьох це випробування буде важким. Багато терпітимуть біль Чистилища, але це буде їхнім єдиним шляхом до Вічного Спасіння. Набагато краще зрозуміти значення цього ще за життя на цій Землі, аніж відчути це після смерті. Під час того, як ті душі терпітимуть покуту, вони будуть очищені і будуть готові увійти в Мій Новий Рай на землі. Тільки чисті душі будуть в стані увійти. Я дуже благаю вас прийняти цей Дар і зустріти його з силою розуму, душі і тіла. Але знайте і усвідомте, що він є шляхом до Вічного Життя, шансом зрозуміти Моє Боже Милосердя.

Настав час підготувати свої душі. Якщо ви будете шукати покуту за свої гріхи перед Попередженням, ви повинні молитися за інших. Вони потребуватимуть бути сильними.

Відтепер щодня моліться усі Мою Вервицю до Божого Милосердя. Це допоможе врятувати ці бідні душі, які можуть померти від шоку протягом тієї надприродної Події. Вона буде виявлена світу найближчим часом.

Ніколи не втрачайте надії, діти. Вірте Мені, коли Я кажу, що люблю вас. Я приношу вам цей Дар з Любов’ю.

Ваш люблячий Спаситель

Bookmark the permalink.