220. Ніколи не захищай Мене, оскільки в цьому немає потреби

Четвер, 13 жовтня 2011 р. Божого, 00:10

Моя ніжно улюблена дочко, Я маю повідомити тебе про необхідність утриматися від захисту Мого Пресвятого Слова.

Ті, які ставлять під сумнів Моє Слово, повинні молитися до Мене за Проводом. Я настановляю тебе зараз, щоб ти ніколи не намагалася інтерпретувати Послання з Моїх Божественних Уст.

Я говорив тобі про це багато разів і ти не отримала права це робити. Натомість, прийми Мої Послання такими, якими вони є. Не сумнівайся в них. Не намагайся аналізувати їх, бо людина дуже мало знає про Божественні плани або терміни. Також людина нічого не знає про антихриста, хоч думає, що знає. Такі важливі питання залишаються відомі тільки Моєму улюбленому Отцю.

Я прошу, щоб ти ніколи не захищала Мене, оскільки в цьому немає потреби. Воля Мого Отця – спілкування з людством через тебе та інших пророків – це все, що має значення. Як Я вже сказав перед цим, ти є писар. Я Є Автор. Ти є інструментом. Я Є Майстром.

В кожній хвилі очікую від тебе послуху щодо Мене. Виконання того, що Я говорю, є простим. Твоя Праця буде легшою, якщо ти будеш утримуватися від участі в інтелектуальній релігійній дискусії щодо біблійних питань, про які ти нічого не знаєш.

Пам’ятай про важливість покори, Моя дочко. Залишайся, як дитина, малою в Моїх Очах повсякчас, і знайдеш мир. Під час цієї Праці на тебе будуть зіслані випробування. Очікуй на них. Не відкидай їх. Твій Дар вільної волі для Мене був прийнятий, але ти повинна розуміти, що важливо не намагатися відкидати терпіння, тому що це є важливо для порятунку душ.

Я люблю тебе, Моя дочко, але відчуваю необхідність нагадати тобі про Мої чіткі настанови. Я не потребую, щоб Мене захищали. Слова, які дані тобі, не є забруднені і не суперечать Правді, даної людству від початку часів. Багато інтерпретацій Правди, що містяться в Біблії, були перекручені, щоб задовольнити власні потреби людини. Я Є Правда. Я Є Хліб Життя. Без Мене немає життя.

Іди вперед з більш чіткою проникливістю щодо того, що від тебе очікується. Ти є захищеною повсякчас. Дякую, Моя дочко, за силу, яку ти зараз виявляєш, але дозволь Мені провадити тебе повсякчас. В такий спосіб ця подорож буде легшою.

Твій улюблений Ісус

Bookmark the permalink.