198. Передбачення майбутнього не походить від Мене

Середа, 21 вересня 2011 р. Божого, 23:30

Моя дочко, твоя подорож загострюється. Ти є готовою більше, ніж думаєш. Не бійся, бо твоя Місія допоможе врятувати велику частину людства. Твоя роль була передбаченою і організованою на Небесах. Ти є інструментом. Я Є твоїм Майстром.

Ти зазнаєш успіху в цій найсвятішій Праці, бо вона не може зазнати і не зазнає краху. Часом ти можеш відчувати себе дуже розчарованою, самотньою і позбавленою мужності. Прийми це. Твоє терпіння приносить Мені дорогоцінні душі в момент їхньої смерті. Ті душі тепер моляться за тебе. Радій, бо якби ти бачила любов, яку вони виливають на тебе, ти б плакала від радості.

Мої святі на Небесах ведуть і захищають тебе від злого духа, тому ти є обдарована багатьма Ласками, які тебе дивують і радують. Ніколи не вагайся у цій Праці. Це одна з найбільших Моїх Місій на землі. Будь сильною, відважною і впевненою, однак за всяку ціну зберігай смирення. Цей етап в даний час є визначений. Події, про які Я говорив, будуть тепер розгортатися. Як тільки вони відбудуться, твоя довіра повернеться. Ти отримаєш усі необхідні докази, яких потребуєш. Так, сатана переривав цю Працю декілька разів. Я дозволив на це, бо це дає певність, що ти будеш покірною повсякчас.

Не публікуй дат. Не задавай Мені запитань про майбутнє від людей, які вимагають цього від тебе. Передбачення майбутнього не походить від Мене. Єдине майбутнє, яке Я виявляю, пов’язане тільки з духовним благополуччям Моїх дітей. Будь вдячною, що ти отримала цей найбільш особливий Дар. Хоч це ніколи не було твоїм власним бажанням, ти була сформованою для цієї Праці від свого першого подиху і ти будеш виконувати Моє Найсвятіше Слово до свого останнього подиху.

Іди в Моє Ім’я і допоможи Мені з любов’ю та радістю у серці рятувати душі усіх людей.

Я люблю тебе, Моя дорогоцінна дочко. Я радію з твоєї сердечної любові до Мене і Моєї улюбленої Матері.

Твій Ісус

Bookmark the permalink.